متلک پرانی جدید منصوریان علیه پرسپولیسی ها

سرمربی جدید تیم استقلال در ادامه طعنه های گاه و بیگاهش به اردوگاه تیم رقیب، امروز بار دیگر فرصتی پیدا کرد تا علیه اتفاقات پرسپولیس موضع بگیرد.
به گزارش تابناک ورزشی، علی منصور به اعلام رضایتش برای انتقال شهباززاده به لیگ ترکیه، گفت: امروز به مدیرعامل باشگاه گفتم اگر قرار باشد شهباززاده از استقلال برای پیشرفت به خارج برود نگاه ما مثبت است.
وی در ادامه در مورد منتشر شدن خبری مبنی بر حق قرارداد سجاد شهباززاده با یک تیم ترکیه‌ای عنوان کرد:‌ شهباززاده یکی از سهمیه‌های اصلی ما در لیگ سال 95 است و ما روی او حساب می‌کردیم. به خاطر حضور شهباززاده در خط حمله خریدهای‌مان را انجام دادیم و کاوه رضایی را که زوج او در سایپا بود جذب کردیم. او چند روز قبل به من گفت از ترکیه پیشنهاد دارد بابت داشتن پیشنهاد خارجی این بازیکن خوشحال شدم و از مشتری ترکیه ای ناراحت شدم اگر آفر بازیکن برای ترانسفر مناسب باشد ما به او کمک خواهیم کرد اما اگر شرایط برگشتن این بازیکن به وجود بیاید قدمش روی چشم ما. شهباززاده بازیکن بسیار مؤدبی است و ما مثل بقیه به این مسئله نگاه نمی‌کنیم که اگر بازیکنی از تیم‌مان برود به او حمله  توهین کنیم.
سرمربی استقلال در ادامه یادآور شد: دوست ندارم در فضای مجازی شرایط را برای سجاد خراب کنند. باید شرایط باشگاه در این نقل  و انتقال دیده شود و اگر آفر مناسب بود باشگاه تصمیم بگیرد والا قدمش روی چشم ما و از این بازیکن استفاده می‌کنیم. سجاد پیراهن شماره 10‌ را به تن می‌کند که روزی بر تن من بود و واقعاً این پیراهن برازنده او است.

[ منبع این خبر سایت تابناک-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تابناک-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات