لوزانو: بازی با آرژانتین به احترام ولاسکو برگزار می‌شود/ بلنجینی: مقابل ایران عقلمان را به کار انداختیم

لوزانو: بازی با آرژانتین به احترام ولاسکو برگزار می‌شود/ بلنجینی: مقابل ایران عقلمان را به کار انداختیم
سرمربی تیم ملی والیبال ایران دلیل شکست تیم کشورمان از ایتالیا را سرویس‌های قدرتی حریف نمی‌داند.
 
رائول لوزانو در نشست خبری پس از دیدار تیم های والیبال ایران و ایتالیا اظهار کرد: بازی را واگذار کردیم. آنها سرویس های خوبی زدند اما این عامل شکست ما نبود. زمانی که دریافت های خوبی هم داشتیم در حمله موفق نبودیم.


وی ادامه داد: نمی خواهم بگویم دریافت اول در عملکرد تیم موثر نیست اما نمی توان گفت وقتی دریافت اول خوب نیست اسپک هم نباید خوب باشد. ما باید روی این دریافت ها بهتر کار کنیم. ولی امشب تیم ایتالیا با انواع دریافت ها توانست اسپک های خوبی بزند.


سرمربی ایران در پاسخ به این پرسش که آیا نمی خواهید مجتبی میرزاجانپور را به پست اصلی خود برگردانید؟ توضیح داد: تا زمانی که امیر غفور مصدوم است باید از میرزاجانپور در این پست استفاده کنم. البته او باید در تمرینات جایگاه اصلی خود را به دست آورد.


لوزانو درباره رویارویی ایران وآرژانتین گفت: این بازی به احترام ولاسکو برگزار می‌شود چون مردم ایران برای او ارزش زیادی قائلند. زمانی که او در سالن 12 هزار نفری تشویق می شود، من تحت تاثیر قرار می‌گیرم.


جیان‌لورنزو بلنجینی هم در ادامه این نشست خبری اظهار کرد: بسیار خوشحالم از نتیجه ای که گرفتیم و از اینکه توانستیم فرم خوب بازی خودمان را نشان دهیم، احساس رضایت می‌کنم. با نظر لوزانو موافقم که سرویس های ایتالیا خوب بود اما ایران هم دریافت های خوبی داشت. آنچه باعث برتری ما شد با توجه به اینکه دریافت های خوبی نداشتیم با حفظ تمرکز توانستیم از مشکلاتی که ایران برای ایجاد کرد، عبور کنیم.


وی ادامه داد: ما عقلمان را به کار انداختیم و موفق شدیم ایران را شکست دهیم.


  

 


#1varzesh #ایتالیا #والیبال #خولیو_ولاسکو #رائول_لوزانو #۱ورزش

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش 1 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات