ابراز رضایت سرمربی تیم والیبال ایتالیا از دیدار با ایران

به گزارش مشرق، «جان لورنزو بلنگینی» پس از دیدار شنبه شب برابر ایران به خبرنگاران گفت: بسیار خوشحالم از نتیجه بازی امروز. در همه ست ها ما خوب بودیم. ست سوم بسیار پیچیده بود اما ما توانستیم شکل تیمی خود را حفظ کنیم و به بازی برگشتیم.

وی ادامه داد: با وجود اینکه دریافت های خوبی در تیم ایران وجود داشت اما ما توانستیم برای هر اتفاقی که در بازی رخ می داد برنامه جدیدی داشته باشیم. به همین خاطر تمرکزمان را حفظ کردیم و به بهترین شکل ممکن از حملات استفاده کردیم.

بلنگینی در پاسخ به این پرسش که چه برنامه ای برای رسیدن به پیروزی داشتید گفت: ما از عقلمان استفاده کردیم و توانستیم در حملات خوب کار کنیم.

کاپیتان تیم ملی والیبال ایتالیا نیز در مورد این دیدار گفت: فکر می کنم بازی آسانی نبود. با وجود اینکه این بازی را سه بر صفر بردیم اما بازی سختی بود. سرویس های پرشی که ما داشتیم به دادمان رسید. ضمن اینکه حملات ایران هم قدرت چندانی نداشت. سرویس های ایران هم بد نبود اما ما به خوبی توانستیم این بازی را مهار کنیم.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مشرق نیوز ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات