لوزانو: بازی فردا به افتخار ولاسکو برگزار می‌شود/ ایرانی‌ها برای ولاسکو احترام قائل هستند

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، رائول لوزانو پس از دیدار تیمش مقابل تیم ملی والیبال ایتالیا در هفته سوم لیگ جهانی اظهار داشت: قبل از هرچیزی این پیروزی را به ایتالیا به خاطر انجام یک بازی خوب تبریک می‌گویم آنها با سرویس‌های خوب ما را تحت فشار قرار دادند و با وجود دریافت‌های نسبتا خوبی که داشتیم آن طور که باید از اسبک‌هایمان استفاده نکردیم.

وی افزود: نمی‌خواهم منکر این موضوع شوم که دریافت‌های خوب نداشتیم و از اینکه دریافت‌های خوب نداریم نمی‌توانم بگویم که نباید اسپک‌های خوب بزنیم بلکه باید در دریافت‌ها عکس‌العمل‌های خوبی نشان دهیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران تصریح کرد: ایتالیا امشب با انواع دریافت‌های خوب یا بد توانست روی بیشتر موارد اسبک‌های خوبی بزند و دلیل نتیجه 3 بر صفر هم همین موضوع می‌تواند باشد.

لوزانو در پاسخ به این سؤال که آیا نمی‌خواهید میرزا جانپور را به جای اصلی‌اش بازگرداند، گفت: جای اصلی او کجاست؟ تا وقتی ما پشت خط ‌زن دوم نداریم با توجه به مصدومیت غفور باید ببینیم او را در کجا به موقع استفاده کنیم. میرزا جانپور در ژاپن در منطقه 4 به عنوان دریافت‌ کننده بازی کرد و راندمان مناسبی نداشت.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا به او فرصت دوباره نمی‌دهد، گفت: باید او این فرصت را در تمرینات آینده به دست آورد.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران درباره دیدار فردا مقابل آرژانتین گفت: علاوه براینکه آرژانتین تیم ولاسکو دوست نزدیک من است بلکه تیم کشور من هم هست و تیم ویژه‌ای جدا از بازی این دو تیم در فردا اولین دیدار ایران در المپیک مقابل آرژانتین است و فکر می‌کنم بازی فردا باید به نوعی افتخار و احترام ولاسکو برگزار شود.

لوزانو ادامه داد: می‌دانم مردم ایران احترام خاصی نسبت به این مربی دارند به خاطر اینکه در این سال‌ها تلاش زیادی برای والیبال ایران کرده است و دوست دارم و دچار هیجان می‌شوم که چطور در این سال‌ها او را تحویل می‌گرفتند فکر می‌کنم افرادی که به تماشای مسابقه فردا می‌آیند احترام خاصی برای او قائلند.

وی درباره پیش‌بینی‌اش از دیدار فردا با آرژانتین گفت: پیش‌بینی خاصی نمی‌کنم چون همه می‌داندی فردا بازی خاصی دارند و خوشحالم این بازی را می‌بینم من فردا به عنوان سرمربی ایران کار می‌کنم و هر آنچه در توان دارم خواهم گذاشت تا در هر بازی ایران برای برد وارد زمین شود.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: با وجود اینکه آرژانتین تیم ملی کشورم قرار است مقابل ما قرار بگیرد و دوست خوب من مقابلم وجود دارد اما هر آنچه در توان دارم و به خاطر مردمی که فردا به ورزشگاه می‌آیند می‌گذارم تا ایران برنده شود.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت میزان-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت میزان-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات