ترکیه‌ای‌ها به دنبال بازی دوستانه با تیم ملی ایران

شاید حضور مهدی طارمی و رامین رضاییان در ریزه اسپور زمینه برگزاری بازی بین تیم‌های ملی دو کشور ایران و ترکیه را فراهم آورد. خبرگزاری تسنیم: به‌دنبال حضور مهدی طارمی و رامین رضاییان در تیم فوتبال ریزه اسپور ترکیه، اخبار و اتفاقاتی حول و حوش این تیم و فوتبال ایران نیز رخ داده است. آیکوت فراح، مدیر رسانه‌ای تیم ریزه اسپور در اطلاعیه‌ای آخرین شرایط و برنامه تمرینی این تیم را تشریح کرد.

فراح با اعلام وضعیت ریزه اسپور در نقل‌و‌انتقالات اعلام کرد که این تیم دو بازیکن ایرانی به نام‌های مهدی طارمی و رامین رضاییان جذب کرده است. در ادامه این اطلاعیه آمده است: «از آنجایی که تیم ملی کشور ما مدت‌هاست با تیم ملی ایران بازی نکرده است، دنبال برگزاری یک بازی دوستانه با این تیم نیز هستیم».

مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال ریزه اسپور ترکیه برنامه‌های تمرینی این تیم را هم به این شکل مطرح کرد: «تمرینات ما از 6 جولای (چهارشنبه - 16 تیرماه) در ریزه آغاز خواهد شد و اردویی 10 روزه در شروع تمرینات داریم. سپس 16 جولای (26 تیر) تا 4 آگوست (14 مردادماه) در اتریش اردوی خواهیم زد و در شهر سیفلد تمرینات را ادامه می‌دهیم. در این اردو نیز چند بازی تدارکاتی خواهیم داشت».

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات