ایران صفر - ایتالیا ۲ / شرایط به سود لاجوردی‌پوشان است

ایران صفر - ایتالیا ۲ / شرایط به سود لاجوردی‌پوشان است
*ÌE EDÌ H'DÌ('D 'Ì1'F /1 3* /HE /Ì/'1 EB'(D 'Ì*'DÌ' FÌ2 F*Ì,G 1' H'¯0'1 ©1/ *' /1 E,EH9 D',H1/Ì ~H4'F ò (1 5A1 ~Ì4 (ÌA*F/.

تیم های ملی والیبال ایران و ایتالیا در چارچوب هفته سوم رقابتهای لیگ جهانی از ساعت ۲۱ روز شنبه در سالن ۱۲ هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران به مصاف یکدیگر رفتند که در ست دوم این بازی نیز تیم ایتالیا ۲۵ بر ۲۰ پیروز شد.

تیم ایران در ست دوم انگیزه های بیشتری پیدا کرد. دریافت های اول بهتر انجام شد و در خط حمله نیز بخصوص عبادی پور امتیازات خوبی کسب کرد تا ایران وقت نخست را ۸ بر ۶ از حریف خود پیش بیفتد.

ایتالیا پس از آن در دفاع روی تور شرایط بهتری پیدا کرد. ضمن اینکه وتوری، خوانتورنا و زایتسف هم فوق العاده کار کردند تا این تیم در امتیاز ۱۳ به ایران برسد و در ادامه چند امتیاز متوالی کسب کند تا وقت دوم ست دوم را ۱۶ بر ۱۳ پیش بیفتد.

شاگردان بلنگینی با دو پوئن سرویس متوالی فاصله را بیشتر کردند. لوزانو درخواست تایم اوت کرد و نقشه های جدیدی را ارایه کرد با این حال ایتالیا این ست را هم ۲۵ بر ۲۰ برنده شد.


#1varzesh #تیم_ملی_ایران #تیم_ملی_والیبال_ایتالیا #لیگ_جهانی_والیبال #۱ورزش

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش 1 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات