اینفانتینو: احتمال دارد جام جهانی 40 تیمی شود


به گزارش "ورزش سه"، به نظر می رسد با الهام گرفتن از افزایش تیم های رقابت های جام ملت های اروپا، فیفا قصد دارد پروژه 40 تیمی شدن رقابت های جام جهانی فوتبال را نیز به شدت مورد بررسی قرار دهد.

 

 

جانی اینفانتینو، رئیس فیفا، این مساله را تایید کرد:" برای توسعه فوتبال بسیار مهم خواهد بود که ما بتوانیم کشورهای بیشتری را درگیر رقابت بزرگ و مهمی همچون جام جهانی کنیم. با این حال باید این مسئله به طور دقیق بررسی شود. ابتدا باید با تمامی سازمان های درگیر در این موضوع، از جمله فدراسیون ها، باشگاه ها، بازیکنان و لیگ های مختلف صحبت کنیم. در صورتی که به جمع بندی نهایی در این مورد برسیم، افزایش تعداد تیم های جام جهانی در دستور کار ما قرار خواهد گرفت."

 

اینفانتینو تجربه افزایش تیم های در یورو 2016 را موفق ارزیابی کرد:" رقابت ها بسیار نزدیک بود و تمامی تیم ها شانس خود را داشتند. یورو 2016 و کوپا آمه ریکا نشان داد که فوتبال در سطح بین المللی به بالاترین نقطه رسیده و همین مسئله ما را به افزایش تعداد تیم های جام جهانی به 40 تیم امیدوار می کند."


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات