شکست ایران مقابل ایتالیا در ست نخست

شکست ایران مقابل ایتالیا در ست نخست
*ÌE EDÌ H'DÌ('D 'Ì1'F /1 3* F.3* ('2Ì (1'(1 'Ì*'DÌ' /1 D̯ ,G'FÌ 2016 4©3* .H1/.

‌ رائول لوزانو در شروع بازی دوم ایران در هفته سوم لیگ جهانی مقابل ایتالیا از سعید معروف، شهرام محمودی، میلاد عبادی‌پور، محمدجواد معنوی‌نژاد، عادل غلامی، محمد موسوی و مهدی مرندی (لیبرو) استفاده کرد.


بازیکنان هر دو تیم در ابتدای بازی خیلی محتاطانه به ارزیابی هم پرداختند و در این بین بازیکنان ایتالیا با حملات مؤثرتر از ایران پیش افتادند. سرمربی جوان ایتالیا در این بازی هم از ایوان زایتسف، ستاره تیمش در پست غیرتخصصی دریافت‌کننده و در کنار عثمانی خوانتورنا استفاده کرد. بازیکنان ایران، امتیازات زیادی از اشتباهات حریف در این ست کسب کردند، در حالی که حملات آنها،‌ کارآیی حملات بازیکنان ایتالیا را نداشت. ست نخست مسابقه با برتری 25 بر 20 آتزوری تمام شد.


تیم ایران در پایان ست نخست، 10 امتیاز از اسپک، یک امتیاز از دفاع و 9 امتیاز از اشتباهات حریف کسب کرد و بازیکنان ایتالیا نیز 17 امتیاز از اسپک،‌ دو امتیاز از دفاع و شش امتیاز از اشتباهات بازیکنان ایران به‌دست آوردند.


ادامه دارد ...


#1varzesh #شکست #ایران #مقابل #ایتالیا #در #ست #نخست #۱ورزش

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش 1 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات