برتری تیم ملی والیبال ایتالیا مقابل ایران در ست نخست

برتری تیم ملی والیبال ایتالیا مقابل ایران در ست نخست
*ÌE EDÌ H'DÌ('D 'Ì1'F /1 /1 /HEÌF ('2Ì .H/ /1 GA*G 3HE 1B'(*G'Ì D̯ ,G'FÌ (G E5'A 'Ì*'DÌ' 1A* ©G 3* F.3* 'ÌF ('2Ì (' (1*1Ì D',H1/Ì ~H4'F .'*EG Ì'A*.

تیم های ملی والیبال ایران و ایتالیا در چارچوب هفته سوم رقابتهای لیگ جهانی از ساعت ۲۱ روز شنبه در سالن ۱۲ هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران به مصاف یکدیگر رفتند که در ست نخست این بازی تیم ایتالیا با حساب ۲۵ بر ۲۰ برنده شد.

رائول لوزانو در این بازی از ترکیب سعید معروف، میلاد عبادی پور، شهرام محمودی، سیدمحمد موسوی، محمدجواد معنوی نژاد، عادل غلامی و مهدی مرندی (لیبرو) استفاده کرد.

تیم ایتالیا که که انگیزه های زیادی برای کسب این امتیازات این بازی داشت با تمام قوا برابر ایران قرار گرفت. دو تیم تا امتیاز ۴ برابر پیش رفتند اما پس از آن بود که ایتالیا با امتیازگیری زایتسف و خوانتورنا برتری ۸ بر ۴ را در وقت نخست استراحت فنی رقم زد.

این روند تا وقت دوم استراحت فنی ست نخست ادامه یافت و ایتالیا برتری ۱۶ بر ۱۲ خود را ثبت کرد. بعد از آن مهدوی و میرزاجانپور به میدان آمدند اما ایتالیا تلاش کرد فاصله را حفظ کند و ست نخست را ۲۵ بر ۲۰ برنده شد.
#1varzesh #تیم_ملی_والیبال_ایتالیا #تیم_ملی_والیبال_ایران #لیگ_جهانی_والیبال #۱ورزش

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش 1 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات