منصوریان: نتیجه برای ما اهمیتی نداشت

منصوریان
سرمربی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که نتیجه در اولین دیدار تدارکاتی این تیم اهمیتی نداشته است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علیرضا منصوریان پس از برگزاری اولین بازی تدارکاتی استقلال مقابل تیم امیدهای این باشگاه و برتری 5 بر صفر شاگردانش اظهار داشت: این نخستین دیدار استقلال در فصل جاری بود و نتیجه برای ما اهمیتی نداشت.

وی ادامه داد: چیزی که برای ما در این بازی اهمیت داشت، رسیدن به هدف‌هایی بود که در نظر داشتیم. این هدف تغییر در حرکت تیمی ما بود. حق تیم علی سامره بود که بازی نخست تدارکاتی ما مقابل آنها انجام شود. بازی امروز فیزیکی و پرفشار بود و دو سه بازیکنی که سامره به ما معرفی کرده بود، فوق‌العاده بازی کردند. با حسن روشن قول و قرار گذاشتیم که با آکادمی ارتباط مستقیم داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: همانطور که بازیکنانی چون یعقوب کریمی از تیم‌های پایه رشد کردند، باید بتوانیم دو سه بازیکن از تیم پایه به تیم بزرگسالان بیاوریم. دومین بازی تدارکاتی ما در اردوی ارمنستان برگزار می‌شود. اگر که تیم ایرانی در این کشور پیدا کردیم، با آنها بازی تدارکاتی انجام خواهیم داد، اما اگر تیم ایرانی پیدا نشد، سراغ گزینه‌های خارجی خواهیم رفت. سعی می‌کنیم بازی‌های تدارکاتی را از متوسط به قوی پیش ببریم. بازی تدارکاتی چهارم ما مقابل تیمی خواهد بود که به اولین بازی ما در لیگ برتر شبیه باشد.

ادامه دارد

[ منبع این خبر سایت تنسیم ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات