ولاسکو: توانستیم پایان خوبی داشته باشیم/ بازی در تهران تجربه خوبی برای بازیکنانم است

ولاسکو: توانستیم پایان خوبی داشته باشیم/ بازی در تهران تجربه خوبی برای بازیکنانم است
سرمربی تیم ملی والیبال آرژانتین گفت: حضور در تهران برای هفته سوم لیگ جهانی تجربه خوبی برای شاگردانم است.
خولیو ولاسکو در نشست خبری بعد از پیروزی برابر صربستان گفت: سرویس های ما در این مسابقه نقش کلیدی در پیروزی تیم داشت. با اینکه در شروع بازی خوب کار نکردیم اما با روحیه جنگنده توانستیم پایان خوبی داشته باشیم.


وی با بیان اینکه از نتیجه ای که به دست آوردیم واقعا خوشحالم، گفت: از تماشاگران حاضر در سالن تشکر می کنم که تیم آرژانتین را تشویق کردند. همه می دانند که مسابقه فردا مقابل ایران بسیار سخت خواهد بود. بازی در تهران برای بازیکنانم تجربه خوبی است تا یاد بگیرند چگونه در شرایط سخت بازی کنند.


سرمربی تیم ملی والیبال آرژانتین در پاسخ به سئوالی درباره بازی های المپیک گفت: بهتر است ابتدا به بازی فردا فکر کنیم. تا المپیک زمان زیادی باقی مانده اما همه بازی ها در المپیک سخت است. این نخستین باری است که تیم های خوب زیادی در المپیک حاضر هستند. تیم صربستان با وجود عملکرد خیلی خوب خود در لیگ جهانی نتوانسته است به المپیک راه پیدا کند که این موضوع نشان می دهد والیبال در همه جای دنیا پیشرفت کرده است و تیم های خوب زیادی در دنیا وجود دارد.


لوسیانو دچیکو کاپیتان تیم ملی آرژانتین نیز در این نشست خبری اظهار داشت: از اینکه تیم صربستان را بردیم خیلی خوشحالم. در این مسابقه با روحیه جنگنده ای بازی کردیم و حالا باید به مسابقه فردا مقابل ایران که در تهران بسیار سخت است، فکر کنیم.
#1varzesh #آرژانتین #المپیک #بازی #تیم_ملی #والیبال #۱ورزش

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش 1 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات