گاربیچ: از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم

گاربیچ: از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم
سرمربی تیم ملی والیبال صربستان با بیان اینکه نباید از احساسم حرفی بزنم، گفت: خیلی نا امید هستم چون علاوه بر نتیجه ای که در دو مسابقه ای که در تهران برگزار کردیم، بازیکنانم عملکرد ضعیفی هم داشتند.
نیکولا گاربیچ در نشست خبری بعد از مسابقه با آرژانتین گفت: بیشتر از نتیجه مسابقه از عملکرد بازیکنانم ناراحت هستم و انتظار نداشتم این گونه ناامیدم کنند.


وی با بیان اینکه در جایگاهی نیستیم که با یک تیم خوب بازی کنیم و با یک تیم بد بازی کنیم، تصریح کرد: باید در تمام دیدارها خوب بازی کنیم اما متاسفانه این اتفاق در این مسابقه رخ نداد. امیدوارم در مسابقه فردا، آن طور که در ست سوم مسابقه با ایران بازی کردیم، نباشیم.


سرمربی تیم ملی والیبال صربستان درباره استفاده نکردن از کاپیتان تیمش در مسابقه با آرژانتین گفت: دراگان استانکویچ به خاطر مصدومیت جزئی در این مسابقه بازی نکرد اما از عملکرد او راضی هستم و می خواستم در این مسابقه به او استراحت دهم. از حدود یک سال پیش این مصدومیت را دارد ولی امیدوارم در مرحله نهایی لیگ جهانی بازی کند.


دراگان استانکویچ کاپیتان صربستان گفت: چیز خاصی برای گفتن ندارم زیرا بازی را خیلی بد شروع کردیم. به نظر می رسید خیلی راحت به پیروزی برسیم اما نتوانستم کار خود را در میدان اجرا کنیم و نتیجه موردمان را به دست بیاوریم.

#1varzesh #آرژانتین #بازی #تیم_ملی #صربستان #والیبال #۱ورزش

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش 1 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات