تورنمنت اسپانیا فرصت مناسبی برای پیشرفت کشتی گیران همدان است

به گزارش ایرنا محمد قدیمی روز شنبه در نشست با خبرنگاران اظهار کرد: هدف شهرداری از اعزام تیم شهرداری به این رقابتهای بین المللی، میدان دیدن کشتی گیران بومی و کسب تجربه برون مرزی است.
وی اضافه کرد: در این رقابتها کشورهای صاحب نامی حضور خواهند یافت و کشتی گیران بومی همدان می توانند میزان سطح فنی خود را مورد ارزیابی قرار دهند.
قدیمی بیان کرد: کشتی یکی از رشته های مورد حمایت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان است و در سال های اخیر توسعه ورزش کشتی در محلات را در دستور کار قرار داده ایم.
رییس هیات مدیره سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان خاطرنشان کرد: هنوز میزان بودجه اختصاص یافته برای اعزام تیم به تورنمنت بین المللی اسپانیا مشخص نشده و قرار است در نشستی هزینه اعزام تعیین شود.
وی خاطرنشان کرد: شهرداری همدان همواره در کمک به توسعه ورزش قهرمانی مشارکت لازم را با دستگاه ورزش استان داشته است و در چند رشته ورزشی نیز فعالیت چشمگیری داریم.
وی در ادامه با اشاره به شرایط تیم شهرداری همدان در لیگ دو فوتبال کشور گفت: هادی گل محمدی گزینه اصلی هدایت این تیم به شمار می رود منتهی باید در جلسه ای با حضور وی و اعضای هیات مدیره به جمع بندی لازم در نحوه همکاری برسیم.
وی افزود: هدف ما تداوم روند موفقیت تیم فوتبال شهرداری در عرصه کشوری است.
در پایان این مراسم از ورزشی نویسان استان همدان تجلیل شد.
7520/6993

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات