نتیجه زنده و لحظه به لحظه دیدار والیبال ایران و ایتالیا

گروه ورزش مشرق - تیم ملی والیبال ایران در سومین و آخرین هفته از مرحله مقدماتی لیگ جهانی  2016 از ساعت 21:00 در تهران به مصاف ایتالیا رفته است.

برای مشاهده نتیجه زنده ست اول دیدار ایران و ایتالیا اینجا کلیک کنید

شاگردان لوزانو در هفته دوم با بلغارستان، برزیل و صربستان همگروه بودندکه در برابر بلغارستان به پیروزی رسیدند اما در دیدار با برزیل و صربستان مغلوب شدند. ایران در هفته نخست مقابل برزیل و آمریکا باخت و یک برد برابر آرژانتین به دست آورد.

بلند قامتان ایران در هفته سوم با تیم های صربستان، ایتالیا و آرژانتین هم گروه است که در نخستین دیدار خود موفق شد شب گذشته با نتیجه 3 بر2 از سد صربستان بگذرند.

ایتالیا هم از 7 بازی گذشته 5 پیروزی و 2 باخت کسب کرده است و با 15 امتیاز در جایگاه پنجم قرار دارند.

بیست و هفتمین دوره لیگ جهانی والیبال از پنج شنبه 27 خرداد ماه و با فرمول جدیدی که امسال فدراسیون جهانی والیبال برای برگزاری آن در نظر گرفته است آغاز خواهد شد و 12 تیم راه یافته به المپیک ریو که در سطح یک لیگ جهانی قرار گرفته اند در سه هفته و در  غالب 9 گروه به مصاف هم می روند.

بدین ترتیب که در هر هفته سه تیم میزبان خواهند شد و مجموع نتایج و امتیازات هر 9 گروه در پایان دور مقدماتی در یک جدول رده بندی محاسبه خواهد شد تا پنج تیم برتر در کنار لهستان میزبان، شش تیم حاضر در مرحله نهایی را تشکیل دهند.

برنامه و نتایج و جدول رده‌بندی لیگ جهانی والیبال 2016

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مشرق نیوز ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات