سرمربی‌صربستان:از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم


به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فدراسیون والیبال، نیکولا گاربیچ در نشست خبری بعد از مسابقه با آرژانتین افزود: بیشتر از نتیجه مسابقه از عملکرد بازیکنانم ناراحت هستم و انتظار نداشتم این گونه ناامیدم کنند.

 

وی با بیان اینکه در جایگاهی نیستیم که با یک تیم خوب بازی کنیم و با یک تیم بد بازی کنیم، تصریح کرد: باید در تمام دیدارها خوب بازی کنیم، اما متاسفانه این اتفاق در این مسابقه رخ نداد. امیدوارم در مسابقه فردا، آنطور که در ست سوم مسابقه با ایران بازی کردیم، نباشیم.

 

سرمربی تیم ملی والیبال صربستان درباره استفاده نکردن از کاپیتان تیمش در مسابقه با آرژانتین گفت: دراگان استانکویچ به خاطر مصدومیت جزئی در این مسابقه بازی نکرد، اما از عملکرد او راضی هستم و می‌خواستم در این مسابقه به او استراحت دهم. از حدود یک سال پیش این مصدومیت را دارد، اما امیدوارم در مرحله نهایی لیگ جهانی بازی کند.

 

دراگان استانکوویچ کاپیتان صربستان گفت: چیز خاصی برای گفتن ندارم زیرا بازی را خیلی بد شروع کردیم. به نظر می‌رسید خیلی راحت به پیروزی برسیم، اما نتوانستم کار خود را در میدان اجرا کنیم و نتیجه موردمان را به دست بیاوریم.


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات