توان تامین هزینه های تیمداری در لیگ دسته یک بانوان کشور را نداریم

پرویز ریحانی روز شنبه در گفت و با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: برای حضور در این پیکارها 300 میلیون ریال اعتبار نیاز داریم که البته این هزینه بدون در نظر گرفتن قراردادمالی اعضای تیم است.
وی تصریح کرد: البته تمامی مربیان و بازیکنان تیم که بومی هستند، قراردادهای خود را بدون درج رقم مالی منعقد کرده اند که نشان از عشق و علاقه آنها برای حضور در ورزش بدون چشم داشت مالی است.
وی بیان کرد: سال گذشته نیز با وجود محدودیت ها، 250 میلیون ریال برای حضور تیم بانوان همدان در لیگ دسته یک بسکتبال کشور هزینه کردیم اما امسال این توان از عهده هیات خارج است.
وی افزود: هدف ما تنها حفظ سهمیه لیگ یک بسکتبال بانوان کشور است و امیدوارم مسئولان این تیم را مورد حمایت قرار دهند.
وی در ادامه گفت: نشست تیم های حاضر در رقابتهای لیگ دسته یک بانوان کشور بیستم تیرماه جاری در فدراسیون برگزار می شود و امیدوارم بتوانیم شرایط نالی برای حضور در مسابقات را داشته باشیم.
ریحانی خاطرنشان کرد: سال قبل تمامی هزینه ها توسط هیات بسکتبال استان همدان تامین شد و دستگاه ورزش نیز رقم ناچیزی را کمک کرد اما در سال جاری با توجه به هزینه های بالای تیمداری، شرایط سخت پیش رو داریم.
وی در ادامه گفت: بودجه هیات نیز نمی تواند تنها به این بخش اختصاص یابد چرا که امسال در زیر گروه آقایان حضور خواهیم یافت و در لیگ نوجوانان نیز امسال باید شرکت کنیم.
وی افزود: اگر نتوانیم بودجه مورد نیاز را تامین کنیم، به اجبار باید از لیگ کنار برویم که منجر به حذف سهمیه استان می شود.
هم اکنون بیش از چهار هزار نفر در ورزش بسکتبال همدان فعالیت دارند.
7520/6993

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات