فرصت سوزی در تعیین تکلیف باشگاه پاس به ضرر است

بهروز معین روز شنبه در گفت و گو باخبرنگار ایرنا اظهار کرد: باشگاه پاس ریشه در تاریخ فوتبال ایران دارد و اکنون در جایگاهی قرار گرفته که خوشایند فوتبالدوستان نیست اما اگر قرار بر کمک به این تیم برای بازگشت به جایگاه اصلی است، نباید فرصت سوزی کرد.
وی اضافه کرد: هنوز تکلیف تیمداری باشگاه پاس در لیگ کشور مشخص نیست و ارکان این باشگاه به حالت تعلیق درآمده و انتظار می رود رییس هیات مدیره پاس به این بلاتکلیفی خاتمه بدهد.
معین افزود: زمان چندانی تا برگزاری رقابتهای لیگ یک و دو باقی نماینده و حتی این احتمال وجود دارد که پاس در لیگ یک حضور یابد و با این شرایط بهتر است ضمن تعیین شرایط مدیریتی و فنی تیم، نسبت به جذب بازیکنان مدنظر اقدام شود.
وی گفت: هم اکنون بازیکنان مطرح و باتجربه فوتبال همدان نیز در انتظار تعیین تکلیف این تیم هستند و اگر شرایط مشخص نشود به سایر تیم های لیگ کشور ملحق می شوند.
این مربی و مدرس فوتبال در همدان افزود: بهتر است مسئولان اجرایی استان نشستی را با کارشناسان و صاحب نظران فوتبال همدان برگزار کنند تا بتوان با راهکاری بهتر نسبت به مسایل فنی و مدیریتی گام به رقابت های لیگ گذاشت.
وی تصریح کرد: اکنون که مسئولان خواستار ادامه حیات پاس هستند نباید با فرصت سوزی و به تعویق انداختن تصمیم گیری در قبال نحوه تیمداری، بازهم دقیقه نودی اقدام کرده و تیمی دست و پا شکسته را روانه لیگ کنند.
وی بیان کرد: در حال حاضر اغلب تیم های لیگ یک و دو نسبت به جذب بازیکن نیز اقدام کرده اند اما پاس هنوز شرایط فنی شناخته شده ای ندارد.
وی یادآور شد: برد و باخت و صعود و سقوط در ورزش طبیعی است اما هرگز قطعی نبوده و چه بسا با برنامه ریزی اصولی می توان پاس را برای بازگشت به جایگاه اصلی هدایت کرد.
تیم پاس در فصل گذشته لیگ دسته یک فوتبال کشور با قرارگرفتن در رتبه شانزدهم جدول به لیگ دو سقوط کرد.
7520/6993

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات