ظرفیت سالن ۱۲ هزار نفری تکمیل شد/ بازار داغ عکس‌های سلفی و یادگاری


ظرفیت-سالن-12-هزار-نفری-تکمیل-شد-بازار-داغ-عکسهای-سلفی-و-یادگاری

وبسایت رسمی برنامه نود - ظرفیت سالن 12 هزار نفری آزادی تهران در حالی‌که بیش از یک ساعت تا آغاز دیدار تیم‌های ایران و ایتالیا در هفته سوم لیگ جهانی والیبال مانده است تکمیل شد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، دیدارهای دومین روز هفته سوم لیگ جهانی در تهران از ساعت 18 با مسابقه دو تیم آرژانتین و صربستان آغاز شد که درب‌های آن از ساعت 16 بر روی تماشاگران و علاقمندانی که از طریق اینترنت بلیت تهیه کرده بودند، گشوده شد.

* تماشاگران با خرید یک بلیت می‌توانند دو دیدار روز دوم لیگ جهانی والیبال را در سالن 12 هزار نفری آزادی از نزدیک نظاره گر باشند. در یک ساعت نخست بیش از 3 هزار نفر وارد سالن 12 هزار نفری آزادی شدند.

* تیم ملی والیبال ایران نیز از ساعت 21 در دومین مسابقه خود در هفته سوم لیگ جهانی به مصاف ایتالیا می‌رود که ظرفیت سالن 12 هزار نفری آزادی یک ساعت و نیم قبل از دیدار ایران و ایتالیا تکمیل شد تا برای دومین روز متوالی ملی‌پوشان ایران در حضور هزاران تماشاگر به میدان بروند.

* تعدادی از هنرمندان سینما و تلویزیون، مهمانانی از سفارتخانه‌های کشورهای ایتالیا، آرژانتین و صربستان در تهران، پیشکسوتان و کارشناسان ورزش والیبال از جمله حاضران در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران هستند.

* وویچیچ سایکا ناظر و نماینده فدراسیون جهانی والیبال از ساعت 17 در سالن 12 هزار نفری حضور یافت تا هماهنگی‌های مورد نیاز برای روز دوم مسابقات انجام دهد.

* گرفتن عکس‌های سلفی و یادگاری در سالن والیبال از سوی داوران، عوامل اجرایی، بازیکنان و تماشاگران بسیار زیاد است.


 


2020

[ منبع این خبر سایت 90tv می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت 90tv منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات