ادامه افشاگري‌ها در مورد جلسه هدايتي با طارمي؛ وعده‌هاي الكي!

حسين هدايتي هنوز هم مي گويد كه آماده تامين هزينه هاي ماندن طارمي در پرسپوليس بود اما افشاگري ها در مورد جلسه اي كه با وعده همراه بوده ادامه دارد. به گزارش نامه نيوز، حسين هدايتي كه با مهدي طارمي جلسه داشت تاكيد كرد وي در پرسپوليس ماندني است و وعده هاي زيادي در اين خصوص داد كه عملي نشدند.
يكي از نزديكان هدايتي اعلام كرد كه وي حاضر شده بيش از چهارميليارد به طارمي بپردازد كه اين بازيكن چنين ادعايي را رد كرده است.
اخيرا مديربرنامه هاي طارمي نيز از چرخش هاي عجيب هدايتي ودوستانش در قبال طارمي قبل و پس از حضور وي در باشگاه خبر داد كه با واكنش هدايتي مواجه شد و اعلام كرد فيلم مذاكرات را منتشر خواهد كرد كه البته طبق شنيده هاي خبرنگار نامه نيوز،‌ فيلمي در كار نيست!
حالا نوبت به خداداد عزيزي رسيده كه غيرمستقيم برخي ادعاها را تكذيب كند. وي كه در جلسه هدايتي با طارمي حضور داشته اعلام كرده كه در جلسه به هدايتي گفته پنجاه درصد از مبلغ پيشنهادي را نقدا به طارمي پرداخت كند تا كار تمديد قراردادش قطعي شود اما هدايتي زير بار پرداخت نقد نرفته واعلام كرده حاضر است چك رمزدار بدهد!
از سوي ديگر خداداد مطرح شدن بحث پرداخت چهار ميلياردي به طارمي را تلويحا انكار كرد. حال بايد از هدايتي پرسيد اگر طبق وعده هايش حاضر بوده مبلغ سنگيني به طارمي بپردازد چرا در آن جلسه قبول نكرده كه پول نقد به طارمي بدهد؟ آيا قرار بوده طارمي با وعده به باشگاه برود و در كار انجام شده قرار بگيرد تا مجبور به تمديد شود؟

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات