پیش بینی پیشکسوت فوتبال ایران از فینالیست های جام ملت های اروپا

محمود کلهر در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: یورو 2016 واقعا غیر قابل پیش بینی ترین مسابقاتی است که به یاد می آورم. در این رقابت ها تیم هایی در کوران رقابت ها باقی ماندند که کمتر کارشناسی از روز نخست روی آنها حساب باز می کرد.
وی در رابطه با مدعیان اصلی قهرمانی در یورو 2016 گفت: برنده بازی آلمان و ایتالیا در یک پای فینال و ولز در پای دیگر از فینال حضور خواهند داشت.
پیشکسوت پرسپولیس افزود: در این دوره از رقابت های جام ملت های اروپا، تیم هایی موفق تر بودند که در کار دفاعی قوی تر عمل کردند و فکر می کنم در پایان یکی از این تیم ها جام قهرمانی را بالای سر ببرد.
کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس همچنین در خصوص برکناری «حمید علیدوستی» از سرمربیگری تیم نوجوانان ایران گفت: رفتار کمیته جوانان در برکناری حمید علیدوستی از تیم فوتبال نوجوانان ایران به هیچ عنوان زیبا و در شان یک چهره مطرح فوتبالی نبود.
کلهر گفت: جدایی حمید علیدوستی از تیم نوجوانان قطعا به این تیم آسیب خواهد زد و ای کاش کمیته جوانان فدراسیون فوتبال حرمت بزرگان فوتبال را بیش از اینها حفظ می کرد.
وی ادامه داد: از فریدون معینی به عنوان رئیس کمیته جوانان و شخصی که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارد، انتظار بیشتر بود.
پیشکسوت فوتبال ایران، گفت: حمید علیدوستی یکی از چهره های اخلاقی فوتبال ایران است و نباید با افراد بی حاشیه اینگونه رفتار شود.
ورزشی **9118**1545

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات