ناگفته های فرانسوی ها از دیدار مقابل ایرلند


به گزارش "ورزش سه"، فرانسوی ها که در همان دقیقه دوم بازی با گلی که رابی برادی از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند از ایرلند عقب افتاده بودند و نیمه اول را بازنده به رختکن رفتند، در نیمه دول متحول شدند و توانستند با دو گل گریزمان همچنان امیدوار به فتح جام بمانند.


جدا از تغییر شیوه تاکتیکی که دیدیه دشان در ترکیب نیمه دوم تیمش بوجود آورد، این روحیه جنگندگی تیم بود که نسبت به نیمه اول بازی تفاوت چشمگیری را نشان داد و بسیاری عتاب و پرخاش سرمربی آبی ها را علت افزایش انگیزه در بازی تیمی فرانسه در نیمه دوم معرفی کردند.

 

 

اورا می گوید: "در رختکن به همدیگر گفتیم که ما زیادی داریم به این تیم ایرلند احترام می گذاریم، نمی توانیم اینجا متوقف شویم، غیر ممکن است جلوی ایرلند حذف شویم. باید به فوتبال خودمان اعتماد کنیم و اگر فوتبال خودمان را بازی کنیم این بازی را خواهیم برد".


گریزمان هم با تایید پاتریس اورا گفته است: "به خودمان گفتیم که باید تکان بخوریم چون اگر بخواهیم بازی را با همین نتیجه تمام کنیم، به ما مثل یک احمق نگاه می کنند"


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات





جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات