آمریکا فاتح آخرین دیدار روز نخست هفته سوم لیگ جهانی والیبال

آمریکا فاتح آخرین دیدار روز نخست هفته سوم لیگ جهانی والیبال
تیم ملی والیبال آمریکا در آخرین دیدار روز نخست هفته سوم لیگ جهانی موفق به شکست بلغارستان شد.
تیم های آمریکا و بلغارستان بامداد امروز (شنبه) در آخرین مسابقه روز نخست هفته سوم لیگ جهانی در دالاس آمریکا به مصاف یکدیگر رفتند.


ملی پوشان آمریکایی در ست نخست این مسابقه 25 بر 23 مغلوب بلغارستان شدند اما در ست های دوم تا چهارم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 21، 27 بر 25 و 25 بر 21 به پیروزی رسیدند تا ششمین برد خود را در این رقابت ها قطعی کنند.


در دیگر دیدار این شهر میزبان هفته سوم لیگ جهانی روسیه سه بر صفر و با امتیازهای 25 بر 19، 26 بر 24 و 25 بر 12 موفق به شکست استرالیا شد.


در پایان روز نخست هفته سوم لیگ جهانی، تیم ملی والیبال صربستان با 6 برد و 19 امتیاز صدرنشین است، تیم ملی والیبال برزیل نیز با 6 برد و 17 امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد و آمریکا با در رتبه سوم ماند.


سه تیم صربستان، برزیل و آمریکا به دلیل تعداد برد صعودشان قطعی شده است و نتایج دو روز آینده دور مقدماتی لیگ جهانی تنها احتمال تغییر جایگاه آنان را در جدول 12 تیمی خواهد داشت.


چهار تیم فرانسه، ایتالیا، روسیه و بلژیک که در رتبه های چهارم تا هفتم جدول قرار دارند برای دو سهمیه دیگر باقی مانده تلاش خواهند کرد که فرانسه و ایتالیا اقبال بیشتری در این زمینه دارند. تیم ملی والیبال ایران نیز دیگر امیدی به صعود ندارد.


تیم ملی والیبال ایران امروز (شنبه) در دومین مسابقه خود در هفته سوم لیگ جهانی به مصاف ایتالیا می رود. 

 


#1varzesh #والیبال #۱ورزش

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش 1 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات