بالوتلی: یک روز هم من توپ طلا را می‌برم

مهاجم ایتالیایی تیم فوتبال میلان می‌گوید هنوز برای بردن مهمترین جایزه انفرادی دنیای فوتبال به اندازه کافی زمان دارد و یک روز این افتخار را کسب خواهد کرد. خبرگزاری تسنیم: ماریو بالوتلی در مصاحبه‌ای مفصل با روزنامه کوریره دلاسرای ایتالیا درباره موضوعات مختلفی از جمله نژادپرستی، پدر شدن، ناکامی‌های فاجعه‌آمیزش در لیورپول و نیز انگیزه‌اش برای کسب توپ طلای فیفا صحبت کرده است.

بالوتلی که ماه آینده 26 ساله می‌شود، دو سه فصلی است که از دوران اوج خود فاصله گرفته است و هیچ باشگاهی حاضر به عقد قرارداد با او نیست و به این ترتیب او باید به لیورپولی برگردد که مالک او محسوب می‌شود.

او گفت: به نظر خودم من آنقدر که باید و شاید تلاش نکرده‌ام و کارهایی که می‌توانستم انجام دهم به مراتب بیشتر از این‌ها بوده است. این کار اما زمان می‌برد. اگر بخواهم به عملکردم از صفر تا 10 نمره بدهم باید بگویم که نمره‌ام پنج است و مدت‌ها است که در همین نمره باقی مانده‌ام. یک روز اما من نمره 10 خواهم گرفت و می‌خواهم که به آنجا برسم. یک روز من توپ طلا را خواهم برد. کاملاً درک می‌کنم که دو سال از دوران بازیگری‌ام سپری شد و می‌توانستم عملکردی لایق نمره 10 داشته باشم اما در عوض نمره‌ام پنج مانده است. من می‌دانم که حرفه زدنم درباره توپ طلا ممکن است مسخره به نظر برسد و من هیچ کاری انجام نداده‌ام که بهترین باشم اما مهمترین چیز این است که می‌دانم هنوز بیش از اندازه دیر نشده است.

بالوتلی ادامه داد: در دو سال گذشته من کارم را به طور جدی آغاز کرده‌ام اما آنطور که باید و شاید نتیجه نگرفتم. شاید من دارم تاوان 23 سال قبل از این دو سال را می‌دهم. با این حال من آسوده خاطر هستم چون می‌دانم که در این دو سال اخیر همه چیز تغییر کرده‌ است.

مهاجم فصل گذشته میلان که بعد از حضور قرضی‌اش در روسونری از فصل آینده دوباره باید به لیورپول برگردد، تأکید کرد: من امیدوارم که فصل آینده در لیورپول بازی کنم. میلان تصمیم گرفته است که مرا ترک کند. قطعاً دوباره دوران برای بازگشت من به میلان وجود نخواهد داشت.

سوپرماریو درباره زندگی شخصی‌اش و نیز حواشی که همیشه پیرامون دوران بازیگری‌اش وجود داشته است نیز تأکید کرد: ماریو بازیکنی 25 ساله است که نمی‌تواند یک زندگی عادی داشته باشد اما تلاشش را می‌کند و تا جایی که زمان داشته باشد، اوقاتش را با دخترش، با دوستانش، با خانواده‌اش و با پلی‌استیشن سپری می‌کند. من هر از چندگاهی به دوستانم می‌گویم چه چیزی بدهم تا برای یک هفته زندگی‌ام را با شما عوض کنم؟ پدر بودن فوق‌العاده است. من نمی‌توانم تمام وقتم را با پیا بگذرانم چون مادر او برای من دردسر می‌سازد اما اگر می‌توانستم هر روز پیا را در خانه‌ام داشته باشم، آن وقت خوشحال‌ترین مرد دنیا بودم. برای اینکه پدرم بتواند پیا را ببیند مجبور شدم از دادگاه نامه بگیرم چون مادرش با ارتباط داشتن من و خانواده‌ام با پیا مخالف است.

مشکلاتی که ماریو به مادر فرزندش نسبت داد، همان مسائلی است که پس از جدایی او از همسر پیشین خود شکل گرفته است. همسر پیشین بالوتلی نه تنها از او پول‌هایی که حقش نیست را مطالبه کرده بلکه برخلاف حکم دو دادگاه مهاجم پیشین میلان را از حقش برای ملاقات دخترش محروم می‌کند و گفته است که تنها در حضور او سوپرماریو می‌تواند دخترش را ببیند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات