راهیابی سه شناگر ایرانی به نیمه ‌نهایی و فینال رقابت های مجارستان

رقابت جمال چاوشی فر در فینال 100متر کرال پشت، آریا نسیمی شاد در 200 متر قورباغه و مهدی انصاری در نیمه نهایی 50 متر پروانه شامگاه شنبه در بوداپست مجارستان با دیگر حریفان خود رقابت می کنند.
به گزارش روز شنبه روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، ملی ‌پوشان شنا ایران برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک و کسب حدنصاب‌های مورد نیاز، در مسابقات ملی مجارستان شرکت کردند. این رقابت‌ ها از 9 تیر ماه در شهر بوداپست مجارستان آغاز شد و امروز با برگزاری رقابت های فینال پایان می یابد.
در این رقابت ها، جمال چاوشی فر، مهدی انصاری، آرشام میرزایی، احمدرضا جلالی و آریا نسیمی شاد زیر نظر عباسعلی کشتکار و خشایار حضرتی حضور دارند.
در رقابت های صبح شنبه در ماده 200متر قورباغه، آریا نسیمی شاد و مهدی انصاری مسابقه دادند. نسیمی شاد در این ماده با ثبت زمان دو دقیقه و 21 ثانیه و 89 صدم ثانیه توانست به صورت مستقیم راهی مرحله فینال شود. انصاری هم رکورد 2:20٫80 را به ثبت رساند و به دلیل همزمانی این ماده با نیمه نهایی ماده 50 متر پروانه به تشخیص کادر فنی از حضور در فینال انصراف داد.
دیگر مسابقه صبح شنبه، 50 متر پروانه بود. جایی که مهدی انصاری تنها نماینده ایران حضور داشت. او در این رقابت ها، 50 متر را در 25 ثانیه و 14 صدم ثانیه شنا کرد تا جواز حضور در مرحله نیمه نهایی را کسب کند.
ورزشی **9118**1545

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات