سمامی: محرومیت سوشا مکانی فقط برای لیگ ایران است

سمامی: محرومیت سوشا مکانی فقط برای لیگ ایران استعبداله سمامی در گفتگو با خبرنگار  فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ، افزود: مطابق حکم کمیته اخلاق سوشا مکانی به مدت 6 ماه محروم شده است و این حکم از سوی کمیته استیناف هم تایید شد. بر این اساس این حکم در داخل ایران قابل اجرا است.
وی در ادامه عنوان کرد: طبق ماده 80 فصل دهم آئین‌نامه انضباطی فدراسیون فوتبال محرومیت سوشا مکانی در داخل کشور قابل اجرا است و در کشور دیگر ضرورت به اجرای این حکم وجود ندارد.
سمامی درباره اظهارات مسئول کمیته نقل و انتقالات که حکم محرومیت سوشا مکانی در نروژ هم قابلیت اجرا دارد، بیان کرد: اگر محرومیت سوشا مکانی را کنفدراسیون بین‌المللی فوتبال صادر کرده باشد در آن صورت این بازیکن حق بازی در خارج از کشور هم ندارد اما بعید می‌دانم که این موضوع به این صورت باشد.
عضو کمیته اخلاق بیان کرد: اصول کیفری ما سرزمینی خواهد بود و به خارج از کشور ارتباطی ندارد. بر این اساس سوشا مکانی مشکلی برای بازی کردن در تیم نروژ ندارد.
وی در پایان خاطر نشان کرد: به هر حال کارت بازی سوشا مکانی بدون مشکل صادر می‌شود.
انتهای پیام /

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات