تلاش وزیر ورزش ومدیرعامل صندوق خدمت به پیشکسوتان است/دولت کمک کند

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد نصیری، پیشکسوت وزنه برداری و دارنده مدال طلای بازی های المپیک 1968مکزیکوسیتی درگفتگو با خبرنگار صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور درباره حقوق دهی منظم به پیشکسوتان وافزایش رسیدگی به این قشر از جامعه ورزشی کشور گفت: سالهاست که به صندوق حمایت از قهرمانان رفت و آمد می کنم و جز خوبی از این مجموعه چیزی دیگری ندیدم و می دانم مدیران و پرسنل این مجموعه تمامی تلاش خود را جهت خدمت به پیشکسوتان و قهرمانان انجام می دهند.

وی در ادامه افزود: چندی پیش به اتفاق سایر پیشکسوتان و مدیران ورزشی در مراسم افطاری ریاست جمهوری شرکت داشتیم و در آنجا بنده درباره عقب افتادن حقوق پیشکسوتان با یک خبرنگار تلویزیون صحبت کردم، روی صحبت من رییس جمهور بود؛ به دلیل اینکه ما در مراسمی به میزبانی ایشان شرکت کرده بودیم و من درخواست کردم که دولت اعتبارات بیشتری را در اختیار وزارت ورزش قرار دهد که بتوانند صندوق را به لحاظ مالی تغذیه کنند تا این مجموعه نیز به پیشکسوتان و قهرمانان عضو خود رسیدگی بیشتری کند.

نصیری همچنین اظهار کرد: همه ما پیشکسوتان می دانیم که آقای دکتر گودرزی، وزیر ورزش تمامی تلاش خود را برای تکریم قهرمانان گذشته و حال حاضر انجام می دهد اما مساله ای که وجود دارد حمایت بیشتر دولت از این وزارتخانه است و بنده نیز در تمامی مصاحبه های خود به این مساله اشاره کرده ام.

پیشکسوت وزنه برداری با تاکید بر اینکه وزارت ورزش و صندوق حمایت تا حد امکان از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش حمایت می کنند، گفت: شاید بعضی وقتها دو سه ماه حقوق ما عقب بیفتد اما وزیر ورزش و همچنین مدیرعامل صندوق حمایت با خدماتی که به ما می دهند این مساله را جبران می کنند.

نصیری در ادامه بیان داشت: چند وقت پیش برای اولین بار آقای جمشیدی، مدیر عامل صندوق را از نزدیک دیدم و ایشان با روی گشاده و بسیار محترمانه با بنده برخورد کردند و گفتند که هر کاری که از دستشان بربیاید برایم انجام می دهند؛ خدا را شکر می کنم که این مجموعه چنین مدیری دارد.

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات