همه چیز در متن استعفایم مشخص است/ به هیچ عنوان به نفع شخص دیگری انصراف ندادم

علی اکبر ابرقویی نژاد
رئیس هیئت فوتبال استان اصفهان، گفت: به هیچ عنوان به نفع شخص دیگری انصراف نداده‌ام و برای این که هیچ گونه شاعبه‌ای در کار نباشد متن استعفای خود را منتشر کرده‌ام.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، علی‌اکبر ابرقویی‌نژاد رئیس هیئت فوتبال استان اصفهان از کاندیداتوری ریاست این هیئت برای دوره بعدی انصراف داد.

وی که از حدود 14 سال پیش ریاست هیئت فوتبال استان اصفهان را بر عهده دارد، برای کاندیداتوری ریاست این هیئت در دوره آینده که انتخابات آن چند روز دیگر برگزار می‌شود، ثبت‌نام کرده بود.

با این حال، وی صبح امروز با ارسال نامه‌ای، انصراف خود را از کاندیداتوری ریاست این هیئت در دوره آینده اعلام کرد. وی دلیل این انصراف را، سوق داده شدن حضورش در انتخابات به سمت جریان‌های سیاسی اعلام کرده است.

ابرقویی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، اظهار داشت: همه دلایل استعفایم را در متن منتشر شده توضیح داده‌ام.

وی در پاسخ به این سوال که آیا به نفع شخص دیگری از کاندیداتوری انصراف داده‌اید یا خیر، اظهار داشت: به هیچ عنوان به این دلیل انصراف نداده‌ام و برای این که هیچ گونه شاعبه‌ای در کار نباشد متن استعفای خود را منتشر کرده‌ام.

انتهای پیا/

[ منبع این خبر سایت تنسیم ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات