قمری: رکابزنان با تجهیزات المپیکی به کینگ هایلگ اعزام می شوند

 خسرو قمری در گفتگو با خبرنگار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان اظهار کرد: روز گذشته نتایج رکابزنان المپیکی را به همراه کادر فنی و اعضای کمیته  بررسی کردیم و اردوی رکابزنان المپیکی دوشنبه 14 تیر تمام می شود سپس اسامی منتخبین را اعلام می کنیم.

*رکابزنان المپیکی به اوج آمادگی رسیدند

وی افزود: تیم المپیکی را با تجهیزات سفارشی دوچرخه سواری که قرار است در المپیک همراه خود ببرند را به این تور می فرستیم و برای حضور رکابزنان در تور چین به احتمال قوی مدیر تیم های ملی(مصطفی چایچی) نیز به همراه تیم های باشگاهی برود تا از نزدیک از فعالیت رکابزنان اطلاع پیدا کند .  
 
قمری در ادامه بیان کرد :پس از این اردو رکابزنان برای ریکاوری کوتاه به منزل می روند و 23 تیرماه به همراه تیم باشگاهی شان عازم تور کینگ هایلگ چین می شوند. باتوجه به تغییرات خوبی که به تازگی از لحاظ پزشکی ، تمرینی،  تست ها و زمان ها ایجاد شده تا به این لحظه رکابزنانمان پیشرفت خوبی داشتند.
 
رئیس فدراسیون دوچرخه سواری در ادامه بیان کرد:یک روز پیش از مسابقات المپیک رکابزنان به ایران باز می گردند و از ایران به ریو اعزام خواهند شد.
 
وی در خصوص تیم پیست تاکید کرد: مسابقات قهرمان کشوری رکابزنان پیست از شنبه 19 تیر آغاز می شود و پس از آن اردو ها و مسابقات را آغاز می کنند.
انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات