فوگتس: آن روزها دیگر تمام شده اند!


فوگتس-آن-روزها-دیگر-تمام-شده-اند

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی سابق تیم ملی آلمان گفت: شاید مردم آلمان پنج، ده یا بیست سال کینه ایتالیا را داشتند و مدام در پی انتقام گرفتن از آنها بودند اما آن روزها دیگر تمام شده است.


برتی فوگتس سرمربی تیم ملی آلمان در مورد دیدارهای گذشته آلمان با ایتالیا گفت: در جام های جهانی و همچنین رقابت های یورو همیشه در برابر ایتالیا بازی مشکلی داشتیم و خیلی اوقات هم موفق نبودیم اما در این دوره شرایط ما بسیار متفاوت است و به نظرم ما بهتر از ایتالیا هستیم. این درست است که در جام های جهانی 1982 و 2006 مغلوب آنها شدیم و در دوره قبلی یورو هم برابر آنها شکست خوردیم اما در این چند ساله قدرت آنها تحلیل رفته است. در گذشته سری آ بهترین لیگ در سراسر اروپا و حتی جهان بود و حتی بهترین بازیکنان آلمان هم در این کشور توپ می زدند. در سال 1996 که توانستیم قهرمان یورو 96 شویم، 9 بازیکن تیم در سری آ ایتالیا بازی می کردند. اما اکنون این کشور دارای یک لیگ 2 درجه در اروپاست.

[ منبع این خبر سایت 90tv می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت 90tv منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات