عبداللهی: فوتبالیستی مثل شهباززاده کم پیدا می‌شود

مشاور بهرام افشارزاده در باشگاه استقلال گفت: سجاد شهباززاده از لحاظ فنی و شخصیتی یک فوتبالیست نمونه است و باشگاه استقلال حاضر به از دست دادن او نیست. به گزارش نامه نیوز ، نصرالله عبداللهی درباره وضعیت سجاد شهباززاده و درخواست این بازیکن برای جدایی از استقلال گفت: سجاد از لحاظ اخلاقی و همچنین توانایی‌های فنی جزو بهترین بازیکنان ایران است و باشگاه استقلال دوست دارد که چنین بازیکنی را حفظ کند. در این فوتبال، بازیکنی مثل شهباززاده خیلی کم پیدا می‌شود و او در این مدت که برای استقلال بازی کرد، نشان داد که از لحاظ شخصیتی در سطح بالایی قرار دارد و فقط به فوتبال فکر می‌کند.

او درمورد اینکه برخی معتقدند استقلال نباید جلوی پیشرفت شهباززاده را بگیرد، عنوان کرد: مطمئنا اگر سجاد احساس کند که با جدایی از استقلال پیشرفت می‌کند، باشگاه هم با او راه می‌آید. تأکید می‌کنم که استقلال به هیچ عنوان دوست ندارد چنین فوتبالیست خوبی را از دست بدهد، ولی به هر حال طرفین در این زمینه صحبت خواهند کرد تا یک تصمیم خوب گرفته شود.

عبداللهی درخصوص شرایط فعلی استقلال اظهار داشت: همه چیز خیلی خوب پیش می‌رود و منصوریان هم تقریبا بازیکنان موردنظرش را جذب کرده و نقاط ضعف را پوشش داده است. او در جریان ریز کارها قرار دارد و خودش به موفقیت استقلال امیدوار است.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات