3 گزینه اسپانسری باشگاه صبا

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، به نظر می‌رسد بعد از نفت تهران قرار است امشب تکلیف صبا نیز مشخص شده تا این تیم برای لیگ شانزدهم کارش را آغاز کند. گویا مدیران استانداری و باشگاه صبا با یکی از گزینه‌های مدنظر خود بابت حمایت مالی از این تیم توافقات نهایی را انجام داده و قرار است تا پایان امروز کار را نهایی کنند.

به گزارش میزان و طبق شنیده‌ها جدا از اینکه حرف از بازگشت صبا به وزارت دفاع در میان بود و قرار بود این اتفاق به صورت جدی پیگیری شود گویا یک موسسه معروف انتشاراتی کتاب‌های آموزشی و همچنین یک موسسه فرهنگی در استان قم خواهان در اختیار گرفتن تیم صبا هستند.

نکته جالب در جایی است که هر سه گزینه برای هدایت صبا در لیگ شانزدهم روی علی دایی نظر دارند و صحبت‌هایی نیز در این زمینه انجام شده است. به نظر می‌رسد با توجه به کارنامه مثبت دایی در تیم‌های راه‌آهن و همین صبا در لیگ پانزدهم که دیر بسته شدند اما در نهایت جایگاه مناسبی در پایان لیگ کسب کردند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت میزان-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت میزان-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات