پورعلی گنجی: انتظار نداشتم هواداران پرسپولیس به من توهین کنند

پورعلی گنجی: انتظار نداشتم هواداران پرسپولیس به من توهین کنند ورزش > لیگ برتر - مرتضی پورعلی گنجی نوشت که از هواداران پرسپولیس انتظار نداشته به او توهین کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ وقتی مهدی طارمی و رامین رضاییان به ریزه اسپور ترکیه پیوستند، شدت اهانت ها به این دو بازیکن در اینستاگرام به حدی زیاد بود که مجبور شدند تمام پست های خود را پاک کنند. همان موقع بود که مرتضی پورعلی گنجی بازیکن تیم ملی فوتبال به این دو بازیکن سابق پرسپولیس بابت لژیونر شدن تبریک گفت. او اما خبر نداشت که این تبریک گفتنش باعث ناراحتی هواداران پرسپولیس می شود.
با این پست، هواداران پرسپولیس به صفحه پورعلی گنجی یورش بردند و آن قدر علیه او پست گذاشتند که پورعلی گنجی هم مجبور شد صفحه اش را خالی از پست کند. حالا و با گذشت چند روز از آن ماجرا، مرتضی پورعلی گنجی یک پست دیگر درباره آن ماجرا گذاشته و نوشته است: «پست قبلی ام در اینستاگرام فقط برای تبریک به دو دوست صمیمی ام، مهدی طارمی و رامین رضاییان بود. می خواستم لژیونر شدن آنها را تبریک بگویم و برایشان آرزوی موفقیت کنم. هدف همین بود اما انتظار نداشتم که هواداران پرسپولیس به من توهین کنند و بدترین ناسزاها نثار خودم و خانواده ام شود. من هواداران پرسپولیس را دوست دارم و همیشه برایشان احترام خاصی قائلم. امیدوارم ذهنشان سمت دیگری نرود و بدانند که نیت من برای انتشار آن پست فقط تبریک به مهدی و رامین بود.»
43 43

کلید واژه ها: باشگاه پرسپولیس - رضا پورعلی گنجی -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات