قلعه نویی:دوساعت در خانه ام گریه کرد اما رفت و داستان ساخت

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: امیدوارم هیچکس در فضای مجازی به فوتبالیست ها توهین نکند. به گزارش نامه نیوز ، امیر قلعه نویی در گفت وگو با کاپ، درباره آخرین وضعیت تراکتورسازی اظهار داشت: تیم شرایط خوبی دارد و روز به روز بهتر می شود. تمرینات پرفشاری را پشت سر گذاشتیم و کار را در تهران ادامه خواهیم داد هرچند در برنامه ما بود که به اردوی خارجی برویم اما در نهایت مقرر کردیم که کار را در تهران ادامه دهیم. زیرا برای برپایی اردو برخی موانع جلوی راه مان وجود داشت.

وی درباره نقل و انتقالات تراکتورسازی گفت: جا دارد از مسوولان باشگاه و به ویژه سردار آجرلو تشکر کنم که خواسته های ما برآورده شد ما حالا با بازیکنانی که در اختیار داریم کار را پرقدرت پیش می بریم و انشاالله تیمی می سازیم که در شأن طرفداران تراکتورسازی باشد.

قلعه نویی درباره آخرین وضعیت شاهین ثاقبی هافبک این تیم که باید به ملوان برگردد خاطرنشان کرد: من خیلی بازیکن در طول دوران مربیگری ام دیده ام که معرفتی عمل کرده اند اما باید درباره شاهین ثاقبی یک جمله را بگویم. او از نظر اخلاقی و معرفتی یک استثنا است. قبل از اینکه من به تراکتورسازی بیایم این بازیکن خیلی بازی می کرد اما زمان من کمتر به او بازی رسید با این حال کوچکترین اعتراضی نکرد. آدم این مسایل را می بیند و لذت می برد. رفتارهای چنین بازیکنانی نشان می دهد که معرفت ، اخلاق و مردانگی هنوز نمرده است. بازیکنی داشتم که آمد در خانه من گریه کرد تا او را به تیم برگردانم اما بلافاصله رفت و هزار داستان درست کرد. امثال شاهین و چند بازیکن دیگر که الان در تراکتورسازی هستند باید الگوی جوان ها باشد نه کسانی که نقاب روی صورتشان زده اند. بازیکنی که در طول یک هفته با دو گروه و دو جریان جلسه می گذارد نمی تواند الگوی خوبی برای جوان ها باشد.

سرمربی تراکتورسازی در واکنش به توهین های برخی به شاهین ثاقبی به دلیل انتشار تصویرش با پیراهن تراکتورسازی بیان داشت: بالاخره همه تیم ها طرفدار دارند. من واقعا ملوان را دوست دارم. دعا می کنم که ملوان هرچه سریع تر به لیگ برتر برگردد. جای ملوان در لیگ خالی است همانطور که مازندران به یک تیم احتیاج دارد. شاهین انسان بزرگی است. نه تنها به او بلکه به هیچ فوتبالیستی نباید توهین شود. من با توهین  کردن در فضای مجازی مخالفم. معتقدم هر فوتبالیستی حداکثر توانش را برای تیمش به کار می بندد. در این مدت کوتاهی که با ثاقبی کار کردم متوجه شدم که روح بزرگی دارد و البته امیدوارم من را حلال کند.

قلعه نویی درباره آخرین وضعیت علیرضا رمضانی و ادینیو گفت: این دو نفر بازیکنان باکیفیتی هستند اما چون مدتی از شرایط مسابقه دور بوده اند باید هرچه سریع تر به فرم مطلوب بدنی برسند. به نظر من کسی که فوتبال بلد باشد با رساندن شرایط بدنی خود به حد مطلوب آماده خواهد شد.

وی درباره جاسم کرار نیز گفت: آنقدر این بازیکن با نشاط تمرین می کند که من به دستیارانم گفتم فکر کنم این کرار نیست و یک بازیکن جدید است. امیدوارم این وضعیت خود را همچنان ادامه دهد.

قلعه نویی در پایان با اشاره به اینکه تراکتور سازی پرقدرت درجام شهدا حاضر خواهد شد اذعان داشت: این جام چند سال است که برگزار می شود و ما از اولین دوره آن حضور داشتیم. بحث فوتبال به کنار اما من معتقدم می توانیم با حضور در این  جام سهم  کوچکی در یک کار بزرگ داشته باشیم.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات