حاتمی: هواداران ما فقط قهرمانی می‌خواهند

مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی تأکید کرد، هواداران این تیم از سرخپوشان تبریزی تنها قهرمانی می‌خواهند. خبرگزاری تسنیم: فرزاد حاتمی درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز، انتقاداتی که به میانگین سنی این تیم می‌شود و ... صحبت‌هایی را انجام داد که در زیر می‌خوانید:

* بازیکنی بوده که تراکتورسازی جذب نکرده باشد؟

نمی‌دانم! هر بازیکنی که جذب شده، براساس نظر کادر فنی بوده است.

* تمرینات تیم‌تان چطور پیش می‌رود؟

تراکتورسازی امسال تیم پرمهره‌ای شده و می‌توان گفت که امید زیادی به قهرمانی دارد. سال سختی در پیش داریم، اما چاره‌ای جز رسیدن به عنوان قهرمانی نداریم. هواداران تراکتورسازی می‌خواهند پس از سال‌ها انتظار، قهرمانی تیم‌شان را در لیگ برتر ببینند. امیدوارم این اتفاق رخ دهد و آنها شاهد قهرمانی تیم‌شان باشند.

* برخی افراد اعتقاد دارند تراکتورسازی با داشتن این همه ستاره به مشکل می‌خورد. آیا واقعاً همین‌طور است؟

بارزترین مشخصه امیر قلعه‌نویی مدیریتش است. به عقیده من کسی غیر از قلعه‌‌نویی سرمربی تراکتورسازی بود، با بازیکنان به مشکل می‌خورد. قلعه‌نویی فارغ از مسائل فنی از لحاظ مدیریتی در میان رتبه‌های برتر فوتبال ایران است. امیدوارم قلعه‌نویی با درایت خاصی که دارد، مدیریت خوبی در تراکتورسازی داشته باشد. باور کنید جمع کردن این همه ستاره خیلی سخت است. امیدوارم تیم شاداب بازی کند تا در پایان فصل قهرمان شویم. به همه بازیکنان هم بازی می‌رسد!

* تماشاگران تراکتورسازی استقبال خوبی از تمرینات تیم‌شان دارند. این مسئله کارتان را سخت نمی‌کند؟

صددرصد همین‌طور است. در هر جلسه تمرین چهار پنج هزار تماشاگر حضور پیدا می‌کنند. قطعاً حضور آنها وظیفه ما را سخت‌تر می‌کند. هواداران تراکتورسازی فقط قهرمانی می‌خواهند و بس.

* با توجه به میانگین سنی تراکتورسازی، برخی افراد این تیم را «پیر» می‌دانند. چه واکنشی به این انتقادها داری؟

به شوخی به امیر قلعه‌نویی گفتم سهمیه بالای 35 سال ما پر شده است و دیگر جا نداریم! جدا از شوخی همین پیرها تیم را قهرمان می‌کنند. یک جاهایی این بازیکنان به کمک قلعه‌نویی می‌آیند و همه می‌فهمند سن تنها یک عدد است. یک بازیکن جوان در شرایط سخت نمی‌داند چه کار کند. بازیکنی مثل محسن بنگر مانند بازیکن جوان آماده است و در شرایط سخت می‌داند چه کار کند. بازیکنانی چون محمد نوری و محسن بنگر مانند بازیکن جوان آماده هستند.

* با حضور این همه ستاره اسم تیم‌تان را چه چیزی گذاشته‌اید؟

برخی‌ها به تراکتورسازی لقب کهکشانی داده‌اند، اما من اسم تیم را تیم شیرهای پیر می‌گذارم. البته شیر همیشه شیر است و فرقی نمی‌کند پیر باشد یا جوان. ستاره‌هایی که به تراکتورسازی آمده‌اند در اوج پختگی قرار دارند. بازیکنی مانند محمد نوری از پختگی در حال سوختن است!

* چه تیم‌هایی را مدعی قهرمانی می‌دانی؟

استقلال می‌تواند مدعی قهرمانی باشد، چون بازیکنان خوبی جذب کرده است. تیم دیگری ندیده‌ام که خوب یارگیری کرده باشد. هر چند برای قهرمانی ملاک جذب بازیکن نیست. سال گذشته استقلال خوزستان توانست بدون مهره و تنها با داشتن سرمربی قوی قهرمان شود.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات