افشاردوست: نمی‌توانستیم با تیم دوم در لیگ جهانی شرکت کنیم


افشاردوست-نمیتوانستیم-با-تیم-دوم-در-لیگ-جهانی-شرکت-کنیم

وبسایت رسمی برنامه نود - دبیر فدراسیون والیبال گفت: نمی‌توانستیم طبق قوانین با تیم دوم خودمان در لیگ جهانی والیبال شرکت کنیم.


به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، محمود افشاردوست در گفت‌وگو با شبکه خبر در مورد وضعیت تیم ملی والیبال و اینکه امکان صعود به مرحله پایانی هست یا نه گفت: به طور کلی امیدی برای صعود به جمع 6 تیم مرحله نهایی نداریم. تیم‌های بالای جدول امتیازهایشان زیاد است و با پیروزی دیشب ایتالیا این تیم 17 امتیازی شد. بنابراین اگر دو بازی آینده را هم با سه امتیاز پیروز شویم باز هم نمی‌توانیم به حد نصاب برسیم اما این خارج از هدفگذاری ما نبوده است.


وی افزود: غفور مصدوم بود و قائمی هم بیمار شد با توجه به گروهی که در آن قرار داشتیم پیش بینی می‌کردیم که صعود به جمع 6 تیم پایانی دشوار باشد. هدف ما این بود که در سطح اول لیگ جهانی باقی بمانیم که می‌توانیم به آن برسیم. تیم ملی دو سه هفته تمرینات خوب هم در تهران خواهد داشت. هدفگذاری ما حضور قدرتمند در المپیک است. 9 بازی تدارکاتی خوب در لیگ جهانی داشتیم و با بهبود وضعیت مصدومان شرایط خوبی در المپیک خواهیم داشت.


دبیر فدراسیون والیبال در مورد اینکه برخی انتقاد می‌کنند که چرا تیم ملی با همان نفرات اصلی در لیگ جهانی شرکت کرد و آیا واقعا به این مسابقات به چشم بازی تدارکاتی نگاه شده بود گفت: این سوال را در دو بخش جواب می‌دهم. از انتقادهایی که می‌شود ممنون هستم اما بهتر است دقیق تر برخی مسائل مطرح شود. طبق قوانین تیم ملی باید 9 -10 بازیکن خود را از تورنمنت آخری که در آن حضور داشته در لیگ جهانی شرکت دهد بنابراین امکان نداشت که ما بتوانیم با تیم دوم در این مسابقات شرکت کنیم. ضمن اینکه لوزانو مانند تیم لهستان از بازیکنان ذخیره هم به تناوب در این مسابقات استفاده کرد. مان 9 بازی خوب در لیگ جهانی داشتیم و از ابتدا هم به این مسابقات به چشم بازی تدارکاتی نگاه می‌کردیم.


20441

[ منبع این خبر سایت 90tv می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت 90tv منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات