ابرقویی‌ نژاد از نامزدی انتخابات هیات فوتبال استان انصراف داد

به گزارش ایرنا، رئیس هیات فوتبال استان اصفهان روز شنبه با انتشار بیانیه ای دلیل کناره گیری خود از انتخابات هیات فوتبال این استان را دور شدن این انتخابات از حاشیه بیان کرده است.
ابرقویی نژاد در این بیانیه آورده است: همانطور که اکثر همکاران عزیز و سخت کوش و همراه 14 ساله اینجانب به نحوی از موضوع عدم تمایل اینجانب جهت کاندیداتوری این دوره از انتخابات هیات فوتبال استان اصفهان مطلع بودند لیکن برای روند کاری بهتر و دور از حاشیه هیات تا پایان دوره، در مهلت ثبت نام خود را نامزد نمودم تا در روز انتخابات انصراف خود را اعلام نمایم.
وی در ادامه افزود: اما متاسفانه تحلیل های خبری منشتر شده در رسانه ها که موضوع انتخابات هیات را به سمت گروه های سیاسی سوق داده و عملا تلاش همیشگی بنده که وفادار به منشور فیفا مبنی بر سیاسی نشدن فوتبال بوده ام را خدشه دار می‌ کرد و برای دورشدن انتخابات از هرگونه شائبه، تصمیم به کناره گیری از انتخابات هیات فوتبال استان نمودم.
انتخابات هیات فوتبال استان اصفهان پس از ماه مبارک رمضان برگزار می شود.
محمد مجیری، عباس اخوان، عبدالرسول یزدی ‌زاده و مسعود هراتیان نامزدهای انتخابات فوتبال استان اصفهان هستند.
د/6020 / 2093

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات