چرا ابراهیمی با استقلال 2 هفته دیرتر تمدید کرد؟

امید ابراهیمی شبانه با مسئولان استقلال توافق کرد اما همین تمدید قرارداد سوال‌های زیادی را ایجاد کرد. به گزارش نامه نیوز، خبر تمدید قرارداد امید ابراهیمی با استقلال مثل یک بمب برای هواداران استقلال در نقل و انتقالات می‌ماند. بازیکنی که بدون شک بهترین بازیکن فصل پیش استقلال بود اما این بازیکن بعد از تمدید قراردادش با استقلال مدعی شد حتی یک ریال هم نگرفته و مسائل مالی در اولیویت او نبوده است.
حالا سوال اینجا است که اگر مسائل مالی در اولیوت این بازیکن نبود چرا ابراهیمی 2 هفته دیرتر از برخی از بازیکنان فصل قبل با استقلال تمدید کرد؟ پس ماجرای ناراحتی وی به دلیل عدم پرداخت مطالباتش از دو فصل قبل که چیزی نزدیک به 600 میلیون می شود چه بود؟
ضمن آنکه مگر می‌شود بازیکنی که در آستانه فینال جام حذفی چند روزی از استقلال به خاطر مطالباتش قهر کرد و حتی در تمرینات هم حاضر نشد حالا یک کلام در رابطه با همان طلبی که به خاطرش قهر کرده بود حرفی نزند؟
این اظهار نظر که به نظر می رسد با چاشنی احساسات همراه شده باعث ایجاد علامت سوال‌های زیادی شد. علامت سوال‌های مثل این موضوع که چگونه یک بازیکن بدون دریافت پول قرارداد می‌بندد؟!

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات