منظمی: در المپیک بهترین بازی‌ها را از ایران خواهید دید

منظمی: در المپیک بهترین بازی‌ها را از ایران خواهید دید
مدیر تیم های ملی والیبال از پیروزی بر صربستان به عنوان سربلندی والیبال ایران در لیگ جهانی نام برد.
 
امیرحسین منظمی در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان پیروزی ایران بر صربستان را به لحاظ شکست ناپذیری حریف در شش بازی گذشته مهم تلقی کرد که خوشبختانه با حمایت تماشاگران رقم خورد و موجبات سربلندی والیبال ایران را مجددا فراهم کرد.


کاپیتان سابق تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: در ست های اول و دوم در دریافت های اول و دوم همچنین در حمله با توجه به غیبت امیر غفور و فرهاد قائمی ضعفها و اشتباهاتی داشتیم اما سه ست بعدی بچه ها به خودشان آمدند و با یک نمایش خوب والیبال در یک مصاف بسیار نزدیک و پایاپایی برد ارزشمندی را بدست آوردند .


مدیر تیم های ملی والیبال با ابراز رضایت از نحوه بازی ملی پوشان در ست های سوم تا پنجم،تلاش بازیکنان را ستود و حمایت های تماشاگران را در این پیروزی بسیار مهم ارزیابی کرد و خاطرنشان ساخت: بازیهای لیگ جهانی از اعتبار خاصی برخوردار است و برد در بازیهای آینده هم هرچند منجر به قرار گرفتن ایران در بین شش تیم نخست و راهیابی به دور نهایی نمی شود اما از آن جهت اهمیت دارد که می تواند حداقل رتبه ایران را در مکان هفتم نگاه دارد و از طرفی به مثابه بازی تدارکاتی برای حضور قدرتمندانه در بازیهای المپیک ریو نیز محسوب می شود.


امیرحسین منظمی اضافه کرد: المپیک رویداد معتبری است که پیش بینی درباره نتایج آن چندان صحیح به نظر نمی رسد امامی توانم این نوید را بدهم در آن رویداد، تیم ملی والیبال ایران بهترین بازیها را ارائه خواهد داد و امیدوارم با نتایج خوب هم همراه باشد.


وی در پایان بار دیگر با اشاره به رقابتهای لیگ جهانی اظهار داشت: هرچند صعود ما در این دوره به مرحله نهایی امکان پذیر نشد اما ایران در جدول کلی در نهایت می تواند در سطح A لیگ جهانی باقی بماند .آنچه مسلم است والیبال ایران با ادامه این روند سالهای بسیار موفقتری را نیز پیش رو خواهد داشت.


مدیر تیم های ملی والیبال ایران در پایان از حضور پرشور مردم در رقابتهای لیگ جهانی به نیکی یاد کرد و حمایت مردم را در راستای ادامه موفقیت های والیبال ایران غیر قابل انکار دانست.


امیرحسین منظمی گفت: والیبال ایران روزهای بهتر از شرایط حال حاضر را به لطف خدا تجربه خواهد کرد. 


 


#1varzesh #المپیک #ایران #بازی #صربستان #والیبال #۱ورزش

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش 1 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات