ابهام در اعزام تیم کاراته دانشجویان ایران به رقابت های جهانی

این رقابت ها از بیستم آبان ماه به میزبانی پرتغال آغاز خواهد شد.
موضوع اعزام تیم کاراته دانشجویان ایران چندی پیش در نشستی به میزبانی فدراسیون ورزش های دانشجویی مطرح شد. در این نشست مسئولان فدراسیون کاراته نیز حضور داشتند و مقرر شد تا دانشجویان کاراته کا به رقابت های جهانی پرتغال اعزام شوند.
چند روز پس از این تصمیم موضوع هزینه های مالی این سفر مطرح شد. موضوعی که احتمال انجام این سفر را در تردید قرار داد.
محمدعلی مردانی دبیر فدراسیون کاراته در این خصوص به خبرنگار ایرنا، گفت: فدراسیون کاراته در خصوص اعزام تیم دانشجویان به رقابت های جهانی در انتظار تصمیم مسوولان فدراسیون ورزش های دانشجویی است و این فدراسیون هنوز در این زمینه تصمیم گیری نکرده است.
وی توصیه کرد: چنانچه فدراسیون ورزش های دانشجویی قصد دارد تا کاراته کاهای دانشجوی ایران را به این رقابت ها اعزام کند، باید زودتر تصمیم بگیرد.
«منصور صاحب الزمانی» رئیس انجمن کاراته فدراسیون ورزش های دانشجویی نیز گفت وگو با خبرنگار ایرنا، گفت:‌ هنوز به نتیجه ای برای اعزام تیم نرسیده ایم و شرایط برای اعزام این تیم مشخص نیست.
وی افزود: باید شرایط به طور کلی بررسی و سپس نظر نهایی اعلام شود.
رئیس انجمن کاراته فدراسیون ورزش های دانشجویی گفت: فدراسیون ورزش های دانشجویی به تنهایی اعزامی داشته باشد و باید در این زمینه با فدراسیون مربوط همکاری لازم صورت گیرد.
ورزشی**3783**1545

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات