مجمع انتخاباتی فدراسیون اسکی ششم مرداد برگزار می شود

بر اساس این گزارش، این انتخابات صبح ششم مرداد ماه در محل آکادمی ملی المپیک با حضور اعضای این فدراسیون برگزار می شود.
با استعفای «ناصر طالبی» رئیس فدراسیون اسکی در 19 اسفند ماه 94 به دلیل بیماری جسمانی، این فدراسیون به صورت سرپرستی اداره می شود. در حال حاضر احمد سعادتمند سرپرست فدراسیون اسکی را عهده دار است.
میترا نوری، سید حسن طباطبایی، احمد سعادتمند، عطیه افتخاری، پیام محبی، سید مجتبی صید، مجتبی میردامادی، جواد شهلایی باقری، سیروس معدن‌دار، علی ستوده، بیژن خطیبی، بهاره خیرخواه، سید یاسین صید، افسانه شمشکی، سید مجتبی میرهاشمی، میرابوطالبی، رستم کلهر، حسین کلهر، سید حمید مهدوی و مرتضی ساوه شمشکی 20 نامزد انتخابات فدراسیون اسکی هستند.
بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، شش فدراسیون دیگر نیز امسال انتخابات برگزار می کنند.
دوره چهار ساله ریاست فدراسیون های ژیمناستیک بیست و هفتم تیر، دوچرخه سواری دوم شهریور، تیر و کمان دوم مهر و ناشنوایان در نهم دی ماه سال جاری به پایان می رسد.
با ثبت نام نامزدهای انتخابات فدراسیون کاراته در اسفند ماه 94 نیز مجمع این انتخابات در سال جاری برگزار می شود. همچنین با استعفای «محمد علی رستگار» از ریاست فدراسیون جودو در سوم مرداد ماه سال گذشته، این فدراسیون به صورت سرپرستی اداره می شود.
ورزشی**9250**1545

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات