آیا استقلال می تواند شهباززاده را راضی به ماندن کند؟

آیا استقلال می تواند شهباززاده را راضی به ماندن کند؟
'2 /H ('2Ì©FÌ ©G (Ì4 '2 Ì© EÌDÌ'1/ *HE'F '2 '3*BD'D 7D( /'4*F/ Ì©Ì B1'1/'/4 1' *E/Ì/ ©1/ H Ì©Ì (G *1©ÌG 1A*G '3*.

سجاد شهباززاده همچنان در تمرینات استقلال شرکت نمی کند و هنوز معلوم نیست که او قطعا در استقلال بماند یا اینکه کارش با تیم ترکیه اش تمام شود.

شهباز زاده البته دو ساله قرارداد دارد اما طلبی که در حدود ۵۰۰ میلیون تومان است کار را کمی پیچیده می کند و سجاد می تواند با احتساب این خلف وعده طبق قوانین قرارداد خود را فسخ کند.

البته شهباز زاده راهی ترکیه شده و گفته می شود با تیم آلانیا مذاکره خواهد کرد اما با این حال باید دید استقلال می تواند این هفتصد میلیون تومان را بدهد و بعد از آن پیش پرداخت شهباز زاده را هم برای سال آینده بدهد؟

امید ابراهیمی هم طلب زیادی از استقلال دارد او در حدود ۷۰۰ میلیون تومان از استقلال طلب دارد. با این حال جمعه شب با مسئولان باشگاه استقلال به توافق رسید تا بماند. به نظر می رسد استقلالی ها توانسته اند بخشی از مطالبات ابراهیمی را بدهند تا او را حفظ کنند.

باید دید مسئولان باشگاه استقلال می توانند با پرداخت بخشی از مطالبات سجاد شهباززاده او را هم حفظ کند یا اینکه تامین نشدن منابع مالی مهاجم آبی ها را فراری خواهد داد.
#1varzesh #امید_ابراهیمی #استقلال_تهران #سجاد_شهباززاده #۱ورزش

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش 1 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات