مسابقه اتومبیلرانی اسلالوم جام رمضان به پایان رسید

مجید کاکاوند روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این رقابت ها با شرکت 32 شرکت کننده از استان های قزوین و تهران شامگاه جمعه یازدهم تیر ماه آغاز و سحرگاه شنبه به پایان رسید.
وی ادامه داد: در کلاس بانوان فائزه محبی از تهران به مقام اول، مارال مهدیخانی از قزوین به رتبه دوم و نگار قدمگاه از تهران به مقام سوم دست یافتند.
کاکاوند با اشاره به نفرات برتر در کلاس همگانی c گفت: علیرضا علیزاده، افشین ترکمن و علیرضا نعمتی هر سه از قزوین به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند.
کاکاوند با اشاره به نفرات برتر در کلاس زیر هزار و 500 گفت: حمید گورزوند چگینی، رضا ابیوردی و حسین خضری از قزوین به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.
وی ادامه داد: در کلاس بالای هزار و 500 سی سی، یاشا غلامیان فرد از قزوین به مقام اول، فرشاد بور بور از تهران به مقام دوم و پوریا رحیمی ایرانی از قزوین به مقام سوم دست یافتند.
دبیر هیات موتورسواری و اتومبیل رانی استان قزوین با اشاره به بهترین زمان مسابقه گفت: یاشا غلامیان فرد با زمان54/76 صدم ثانیه توانست بهترین زمان مسابقه را در میان تمامی این شرکت کننده ها به خود اختصاص دهد.
6101/ 6128

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات