سرخآبی ها پرتماشاگرترین تیم های لیگ برتر فوتبال

به گزارش روز شنبه ایرنا از سازمان لیگ فوتبال، ‌مهدی کرامتی افزود: پس از اینکه استقبال تماشاگران از رقابت های لیگ برتر فوتبال در 5 دوره گذشته سیر نزولی داشت، لیگ پانزدهم شاهد رشد چشمگیر تماشاگران و هواداران بودیم.
وی گفت:در لیگ برتر پانزدهم 240 مسابقه در 75 روز برگزار شد و تعداد تماشاگران بازی های لیگ پانزدهم یک میلیون و هشتصد و هفتاد هزار نفر بود که نسبت به فصل گذشته 21 درصد رشد داشته است.
کرامتی افزود: بیشترین تعداد تماشاگر را دیدارهای تیم پرسپولیس با 995 هزار نفر به خود اختصاص داد و پس از آن بازی های تیم استقلال تهران با 725 هزار تماشاگر رتبه دوم را کسب کرد.
وی گفت:از آنجایی که در ورزشگاه ها سیستمی جهت تفکیک تعداد تماشاگران میزبان و میهمان وجود ندارد، تعداد تماشاگران برای هر دو تیم محاسبه و جمع نهایی بر دو تقسیم می شود تا تعداد کل تمشاگران به دست بیاید.
مدیر واحد آمار و انفورماتیک سازمان لیگ در مورد کم تماشاگرترین تیم لیگ برتر فوتبال اظهارداشت: استقلال اهواز با 66 هزار نفر، کم تماشاگرترین بازی های لیگ برتر را از آن خود کرد.
ورزشی**9029** 1701

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات