بالوتلی: می‌خواهم توپ طلا ببرم


به گزارش "ورزش سه"، بالوتلی به عنوان یک مهاجم جوان با استعداد از اینتر معرفی شد و در تیم ملی ایتالیا نیز خوش درخشید. با این حال زندگی خارج از زمین و سبک زندگی غیرحرفه ای باعث شد تا او خیلی زود دچار افت شود و جایگاه و وجهه ای که به دست آورده بود را از دست بدهد. او که در حال حاضر 25 سال دارد و با اتمام قرارداد قرضی اش با میلان به لیورپول بازگشته، عنوان کرد که انگیزه های زیادی برای کسب توپ طلا دارد.


او گفت:" می‌خواهم توپ طلا را ببرم. متوجه هستم که در دو سال اخیر نمره ام از 10،  5 بوده ولی هدفم این است که خودم را به 10 نزدیک کنم. ولی مهم ترین چیز این است که من متوجه اشتباهاتم شده ام و هنوز خیلی دیر نشده است. نمی‌خواهم به آخر فوتبالم برسم و بگویم که چه کارهایی که می‌توانستم انجام بدهم تا به بهترین بازیکن جهان تبدیل شوم. تا دو سال پیش از دستاوردهایم خوشحال بودم. من خوب کار کرده بودم و شرایطم خوب بود حتی اگر اشتباهاتی هم داشتم. به پیشرفت فکر نمی‌کردم. از دو سال پیش سخت کوشی را آغاز کردم، هر چند که هنوز نتایج آن پیدا نیست. شاید هزینه 23 سال قبل را می‌دهم ولی آرامشم را حفظ کرده ام. می‌دانم شرایط در دو سال اخیر برای من عوض شده است."


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات