منصوریان:رحمتی و حیدری دست راست من هستند

سرمربی تیم استقلال گفت: موسسه مالی و اعتباری کوثر را مثل خانه خود می‌دانیم. بهعلیرضا منصوریان در مراسم عقد قرارداد آبی پوشان با اسپانسر جدید اظهار داشت: پیش از هرچیز باید از اینکه عمو نصی در جمع ما حضور دارد، ابراز خوشحالی کنم. دست ایشان را می بوسم. ایشان مرا به عنوان بازیکن به استقلال آورد و چقدر دوست داشتم در این جمع دوستانه منصورخان پورحیدری هم حضور داشتند ولی متاسفانه به دلیل کسالت ایشان امروز نتوانستند در این جمع باشند. همچنین جا دارد از مسئولان نقل و انتقالات استقلال که چنین تیم خوبی را جمع کردند تشکر کنم. ما قطعا سال سختی را پیش روی داریم ولی در عین حال بازیکنان بزرگی هم در کنار ما هستند. مهدی رحمتی و خسرو حیدری به دلیل تجارب بالا و تعداد بازی‌های ملی خود نقش دست راست من را در استقلال دارند.

وی  افزود: خوشحالم از اینکه امروز مهمان مجموعه ای هستیم که حامی مالی ماست و به مسئولان موسسه کوثر این قول را می دهم که اگر حامی مالی ما باشند، بازیکنان استقلال هم تلاش می‌کنند تا به بهترین نحو شان آنها را حفظ کنند و با یک رابطه دو طرفه هردو طرف رشد کنند. من به این دوستان هم عرض می‌کنم که ان‌شاءالله نه تنها در هفته پایانی لیگ بلکه درفینال جام حذفی هم مدیران این بانک را دعوت خواهیم کرد. جا دارد از آقای شیرازی هم تشکر کنم که حامی ما هستند. ما موسسه مالی و اعتباری کوثر را مثل خانه خود می‌دانیم و امیدوارم بازخوردهای خوبی این موسسه از همکاری با استقلال دریافت کند.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات