برنامه ویژه فولادی‌ها برای هواداران خوزستانی


به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، در بیانیه روابط عمومی باشگاه فولاد خوزستان آمده است:


" امروزه در دنیای فوتبال حرفه ای، هواداران وفادار به عنوان یار دوازدهم و یکی از مهمترین ارکان باشگاه های فوتبال قلمداد می گردند. باشگاه فولاد خوزستان با سابقه قریب به سی سال حضوردر بالاترین سطح فوتبال حرفه ای کشور به عنوان بازیکن سازترین باشگاه و یکی از چهار باشگاه پرطرفدار فوتبال کشور، همواره مورد توجه ویژه فوتبال دوستان قرار داشته است.نامگذاری سال 1395 به "سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" توسط مقام معظم رهبری، باشگاه فولاد خوزستان را برآن داشت تا نسبت به برنامه ریزی در خصوص تکریم هواداران و ارتقاء هرچه بیشتر سطح کیفی زندگی هواداران که سرمایه های اصلی باشگاه محسوب می گردند، اقدام نمایند.

در این راستا، تدوین منشور اخلاقی و حرفه ای فوتبال و اصلاح و بهبود ساختار سازمانی با رویکرد بهره مندی حداکثری از ظرفیت های موجود در استان خوزستان را در دستور کار قرار گرفته است. همچنین ایجاد دپارتمان های تخصصی و حمایت از شرکت های اقتصادی دانش بنیان استان خوزستان به منظور شناسایی ظرفیت های اقتصادی در جهت تعاملات پایدار و سازنده با شرکای تجاری بر اساس اهداف تبیین شده، از مهمترین اقدامات می باشند. امید است با استعانت از پروردگار متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج)، با همراهی هواداران فهیم و همیشه همراه، باشگاه فولاد خوزستان در زمینه خدمت رسانی به هواداران همچون استعداد پروری و بازیکن سازی، رتبه نخست را در بین باشگاه های فوتبال کشور کسب نماید."


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات