پرسپولیس و استقلال پرتماشاگرترین تیم‌های لیگ برتر پانزدهم

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال، مهدی کرامتی در مورد تعداد تماشاگران بازی‌های لیگ برتر پانزدهم اظهار داشت: پس از اینکه تعداد تماشاگران لیگ برتر در 5 دوره سیر نزولی داشت، در لیگ برتر پانزدهم شاهد رشد چشمگیر تماشاگران بودیم.

وی ادامه داد: در لیگ برتر پانزدهم 240 مسابقه در 75 روز برگزار شد. تعداد تماشاگران بازی‌های لیگ پانزدهم 1870000 نفر بود که نسبت به فصل گذشته 21 درصد افزایش داشته است.

مدیر واحد آمار و انفورماتیک سازمان لیگ تصریح کرد: بیشترین تعداد تماشاگر اختصاص به بازی‌های تیم پرسپولیس با 995000 هزار نفر داشت و پس از آن بازی‌های تیم استقلال تهران با 724000 هزار تماشاگر رتبه دوم را کسب کرد. از آنجایی که در ورزشگاه‌ها سیستمی جهت تفکیک تعداد تماشاگران میزبان و میهمان وجود ندارد، تعداد تماشاگران برای هر دو تیم محاسبه و جمع نهایی بر دو تقسیم می‌شود تا تعداد کل تمشاگران به دست بیاید.

کرامتی در مورد کم تماشاگرترین تیم لیگ برتر گفت: استقلال اهواز با 66000 هزار نفر کم‌تماشاگرترین بازی‌های لیگ را داشت.
 
انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت میزان-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت میزان-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات