چهارشنبه یک نفر از اردوی تیم ملی وزنه برداری کنار گذاشته می شود

«سجاد انوشیروانی» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در حال حاضر هفت ملی پوش در اردوی تیم ملی خود را برای حضور در بازی های المپیک 2016 ریو آماده می کنند که روز چهارشنبه بعد از رکوردگیری یک نفر از جمع ملی پوشان کنار گذاشته خواهد شد.
وی اظهار داشت: اردوی تیم ملی بعد از اردوی کلاچای تا زمان اعزام به المپیک با حضور 6 ملی پوشان در تهران ادامه پیدا خواهد کرد و در فاصله یک هفته مانده به المپیک نیز ‌یک نفر دیگر از جمع ملی پوشان خط خواهد خورد.
دارنده مدال نقره المپیک لندن با اشاره به شرایط خوب جسمانی و فنی ملی پوشان در اردوی کلاچای در استان گیلان اظهار داشت: البته در جریان تمرینات سید ایوب موسوی ملی پوش دسته 85 کیلوگرم از ناحیه زانوی پای چپ آسیب دید که مشکل خاصی نخواهد داشت و روز چهارشنبه در رکوردگیری شرکت می کند.
وی همچنین با اشاره به وضعیت بسیار خوب سهراب مرادی در دسته 94 کیلوگرم، یادآور شد: وی بعد از سفر طولانی رفت و برگشت از ایران به کلمبیا برای شرکت در رقابت های قهرمانی قاره آفریقا و کسب مجوز حضور در المپیک، با حضور در اردوی کلاچای بدنش دوباره شرایط ایده آل گذشته را پیدا کرده است.
سرمربی تیم ملی وزنه برداری درخصوص بهداد سلیمی قهرمان المپیک لندن نیز گفت: او نیز بعد از پشت سر گذاشتن مصدومیت از شرایط بسیار خوبی برخوردار است و هر دو حرکت یک ضرب و دو ضرب را با شرایط فنی خوبی انجام می دهد و امیدواریم بتوانیم با داشتن وزنه برداران آماده نتایج خوبی در المپیک کسب کنیم.
وی در پاسخ به این سئوال که آیا نتایج المپیک لندن در ریو تکرار خواهد شد؟ گفت: تکرار نتایج المپیک لندن بسیار سخت است چرا که در المپیک ریو با یک سهمیه کمتر و با 5 وزنه بردار حضور خواهیم یافت.
انوشیروانی درمورد گلایه برخی ملی پوشان از شرایط سالن تمرینات در کلاچای، گفت: جا دارد از همه کسانی که در برگزاری این اردو تلاش کردند، قدردانی کنم. از نظر اسکان و تغذیه شرایط ملی پوشان خیلی خوب بود اما سالن تمرین از نظر تهویه کمی مشکل داشت.
وی ادامه داد: اردوی تیم ملی روز پنجشنبه این هفته در کلاچای پایان می یابد و ملی پوشان روز جمعه راهی تهران خواهند شد.
اردوی سطح دریای تیم ملی وزنه برداری از 24 خرداد تا 17 تیر ماه در شهر ساحلی کلاچای در استان گیلان با حضور سید ایوب موسوی (85 کیلوگرم)، سهراب مرادی و علی هاشمی (94 کیلوگرم)، محمدرضا براری (105 کیلوگرم)، بهداد سلیمی و بهادر مولایی (به اضافه 105 کیلوگرم) برگزار شد و کیانوش رستمی دیگر ملی پوش ایران نیز به صورت جداگانه در تهران تمرینات خود را دنبال می کرد.
تیم ملی وزنه برداری ایران در المپیک 2016 ریو با 5 سهمیه حضور خواهد یافت که این مسابقات از 23 تا 27 مرداد برگزار می شود و کیانوش رستمی نخستین وزنه بردار تیم ملی است که در ریو به روی تخته خواهد رفت.
ورزشی**1067** 1701

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات