استقلالی ها فردا در هیات فوتبال/عبدالهی آبی ها را در ارمنستان همراهی می کند

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان با توجه به هماهنگی های صورت گرفته از سوی مسئولان باشگاه استقلال قرار است نصراله عبدالهی دستیار ویژه افشارزاده مدیر عامل باشگاه در سفر اردوی ارمنستان آبی پوشان را همراهی کند .
پیش از این نیز قرار بود پورحیدری سرپرست استقلال در این اردو کاروان آبی ها را همراهی کند که به دلیل گذراندن مراحل درمانی نمی تواند همسفر اعضای تیم شود .
بازیکنان تیم فوتبال استقلال امروز عصر برگزاری یک دیدار دوستانه با تیم امید این تیم را در دستور کار قرار میدهند و پس از آن فردا صبح نیز آبی پوشان به انجام کارهای بدنسازی می پردازند .
همچنین با توجه به اینکه قرار بود بازیکنان استقلال امروز با حضور در هیات فوتبال قراردادهای خود را به ثبت برسانند اما این موضوع به فردا موکول شده است و آبی پوشان فردا برای ثبت قرارداد راهی هیات فوتبال می شوند .
جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال
اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال که اولین جلسه هیات مدیره خود را برای فصل جدید با حضور گودرزی وزیر ورزش و جوانان در وزارتخانه برگزار کردند در نظر دارند فردا ظهر ساعت 12 نیز دومین جلسه خود را برای رسیدگی به مسائل روز باشگاه تشکیل دهند تا از این رو بررسی تمامی مسائل را در دستور کار قرار دهند .
جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال فردا ظهر در محل باشگاه برگزار می شود .

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات