تبریک سرپرست تیم امید به مناسبت روز خبرنگار ورزشی


 به گزارش "ورزش سه"، پیام تبریک اخوت به مناسبت روز خبرنگار ورزشی به شرح زیر می باشد.


به نام خدا
ن والقلم و مایسطرون

برای قلم و نوشتن ارزشی والاتر از آن نیست که پروردگار متعال به آن قسم خورده است/ خبرنگاری قدمتی دارد به عمر آفرینش؛ هر مکانی که خطی و رسمی برای برقراری با مخاطب در دل خود دارد، سندی بر حضور اندیشه آدمیست از دیرباز و پیشینه ضرورت تحلیل پیرامون اوضاع و انتقال اطلاعات را نمایان می سازد.

 

خداوند را سپاس می‌گویم که بار دیگر روز خبرنگار ورزشی را برایمان فرصتی قرار داد تا به همدلی بیشتر بیندیشیم و قدردان مردان و زنان سختکوشی باشیم که یک سال دیگر به زعم تقویم و یک عمر به معنای واقعی، صداقت و امانتداری، حسن اندیشه و تفکر، تحلیل به حق و منصفانه، حفظ اصول اخلاقی در این حرفه و رعایت مصلحت و پرهیز از فضاسازی مخرب را منشور کارشان قرار دادند و خالصانه همدل و همسو با اهداف نظام عالیه جمهوری اسلامی ایران،‌ شانه به شانه‌ مسئولان و سهیم در نقش‌آفرینی‌های غیورمردان و شیرزنان میهن اسلامی در میادین مختلف ورزش کشور و رویدادهای بین‌المللی حضور داشته و بازتاب عملکردشان، آگاهی، شادی و اعتمادی چندسویه را برای مخاطبان به ارمغان آورد.

 

باعث مباهات و غرور است که جامعه ورزش و جوانان کشور از تعامل سازنده خبرنگارانی فهیم، ارزش‌گرا،‌ آزاداندیش و حقیقت‌جو برخوردار می‌باشد. اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار به همه تلاشگران عرصه خبر به خصوص خبرنگاران و عکاسان ورزشی، آرزوی سلامتی و موفقیت آنها را از درگاه ایزد منان خواستارم.


حسین اخوت سرپرست تیم فوتبال امید ایران- مدیر تیم های فوتبال نیرو زمینی

 

همچنین تبریک باشگاه نیروی زمینی به اهالی رسانه‌های ورزشی :

 

دوازدهم تیر روز جهانی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ورزشی بر همه اهالی این عرصه مبارک باشد.

 

رشد و اعتلای ورزش کشور مدیون تلاش‌ اقشار مختلف این حوزه است که بی شک رسانه‌ها نیز نقش بسیار زیادی در شکوفایی ورزش ایران دارند. دوازدهم تیر روز جهانی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ورزشی است که با قلم‌هایشان در توسعه ورزش و اخلاق قهرمانی و پهلوانی در کشور تلاش کرده‌ و گام برداشته‌اند. باشگاه فرهنگی ورزشی نیروی زمینی که اعتلای اخلاق قهرمانی و پهلوانی را جزو وظایف اصلی خود می‌داند این روز را به تمام اهالی رسانه به خصوص رسانه‌های ورزشی تبریک می‌گوید و برای همکاران خبری در حوزه ورزش آرزوی سلامتی و قدرت قلم دارد. مطمئنا هرچه قلم به دستان حوزه ورزش با قدرت بیشتری در عرصه فعال باشند ورزش ایران نیز با سرعت بیشتری در مسیر توسعه و پیشرفت گام برمی‌دارد. مطمئنا تلاش‌های اصحاب رسانه هیچوقت از چشم دوست‌داران ورزش کشور پنهان نخواهد بود و همگان قدردان تلاش‌های شبانه‌روزی این دوستان هستند.

 


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن با ایمیل khabargroup.info@gmail.com ارتباط برقرار نمایید..

تبلیغات

جدیدترین اخبار ورزشی

تبلیغات